طراحی و توسعه سایت

طراح سایت باید بینش قوی و توانایی چینش منحصر بفردی داشته باشد . بهتر از همه ببیند و خلاقانه بچیند . کارشناسان طراحی سایت سئو میر  قعلا در گرید یک نیستند ولی طراحان خوش فکری هستند.

بازاریابی و برندینگ اینترنتی

حضور قوی در اینترنت صرفا منحصر به گوگل نمیباشد . داشتن استراتژی صحیح برای جزء جزء گامهایتان در اینترنت مهم است . ما در کنار شما هستیم برای برنامه ریزی و اجرای کمپین های بازاریابی

بهینه سازی سئو سایت

بهینه سازی وب سایت یا سئو تخصص ماست . بیش از ۱۰۰ سایت شرکتی را بهینه سازی سئو سایت کرده ایم . در حال حاضر ۶۲ پروژه در حال اجرا داریم . تا کنون در هیچ کلیدواژه ای شکست نخورده ایم.

سئو سایت

سئو سایت

راه جایگزینی برای سئو وجود ندارد و سئو سایت در گوگل و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر ( بهینه سازی وب سایت برای گوگل تنها راهیست موفقیت کسب و کار شما را تضمین میکند .

با استفاده از تجربیات و مشاوره سئو میـــر : سئو سایت در گوگل سریعترین راه موفقیت در بازاریابی اینترنتی را پیدا خواهید کرد؛کارنامه ما ملاک توانایی , صداقت و کیفیت عملکرد ماست .

تیم کارشناسانبهینه سازی سایت و سئو سایت سئو میر ( جزیره گوگل) بصورت تضمینی و بدون هیچگونه هزینه اولیه وبسایت شما را در کلیدواژه های مطبوع به صفحه اول گوگل آمورده و بعد از حصول نتیجه دریافت هزینه میکنیم. وبسایت هایی که تا کنون بهینه سازی کرده ایم میتوانند بیوگرافی ما باشند . البته دفتر در جردن و شمال تهران نداریم . در عوض کار موثر , دانش و صداقت داریم.

با سئو میــــــــــر تماس بگیر

اولین بودن شدنیست اگر در مسیر صحیح ثابت قدم باشیم.

برای نشستن بر سکوی جایگاه اول گوگل سئو میر از معدود گزینه های عمل گراست با سئو میر تماس بگیر تا فرصت باقیست.

سئو میــــــر

براستی چیست این سئو که در عرض چند سال کلیه معادلات بازاریابان را بر هم زد  ؟؟؟؟ سئو سایت یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو را میتوان تا به امروز عجیب ترین معادله در تجارت دانست … ما در گروه سئو میر یا جزیره گوگل سئو را بشکل تخصصی تر میبینیم و آن را معادل ارتقاء سایت در گوگل میدانیم . و تقریبا تمام تمرکزمان در مباحث سئو وب سایت و بهینه سازی وب سایت روی ارتقاء سایت در گوگل و بهبود جایگاه های سایت در کلیدواژه های مورد نظر در گوگل قرار داده ایم.

سئو میر جز تکیه بر دانش رمز و رازی برای موفقیتش ندارد

سئو سایت

ما به شما تمام چیزهای لازم را خواهیم آموخت تا سایتتان را در گوگل به جایگاه بالاتری برسانید و رنک و رتبه و جایگاه سایتتان را در نتایج گوگل ارتقاء دهید.

سئو موفق بیش از 100 سایت با سند و مدرک

اگر امروز در انتخاب سئو کار اشتباه کنید … شاید به قدری برایتان گران تمام شود که مجبور به تعطیل کردن کسب و کار خود شوید.ما خیلی خوش حرف نیستیم   ,ما به دنبال مشتری نمیگردیم  , ما در گوگل تبلیغ نمیدهیم , سایت های ما ( سئو میر و سئو میر دات نت ) کمتر از 2 سال سابقه دارد ولی تنها به فاصله 2 ماه از رجیستر کردن دامنه در سخت ترین کلمات به صفحات ابتدای گوگل رسیدند. در بین سایتهای برتر در کلمات سئو سایت , سئو وب سایت , بهینه سازی وب سایت , بهینه سازی سایت قرار داریم .ما به شرکت های شما زنگ نمیزنیم  , ما تا امروز برای پرزنت هیچ شخص یا شرکتی اقدام نکرده ایم

بهینه سازی سایت

ما یک تخصص بیشتر نداریم … و خیلی هنر کنیم فقط در حوزه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و به طور خاص گوگل فعال و در سطح اول خواهیم ماند . ادعایی در سایر حوزه ها اععم از طراحی سایت , طراحی اپلیکیشن , و.. نداریم …

امیدواریم آنچه بدنبال آن بودید را در سایت ما پیدا کنید . ما وبسایتمان را از دیماه ۹۴ راه اندازی کرده ایم . به علت مشغله زیاد خیلی وقت نمی کنیم در باب گرافیک و زیبایی روی سایت کار کنیم . تخصص ما بهینه سازی وب سایت در گوگل است . و مقالاتی که در وبسایتمان منتشر میکنیم حاصل دانش و تجربیات شخصی مان است . و در جهت اشتراک گذاری دانش و کمک به افرادی که سعی در فراگیری علم سئو و بهینه سازی سایت منتشر میکنیم . همواره سعی کرده ایم از چیزی که مطمئن نیستیم ننویسیم .

سئو

مابین تئوری بافی و سئو سازی تفاوت بسیار است ؛ مشتریان ما خود بازاریابان ما هستند . اگر به دنبال دفتر شیک هستید به سراغ ما نیایید .. اگر به دنبال شنیدن حرف های با کلاس و ترکیبی از انگلیسی و فارسی هستید به سراغ ما نیایید . اگر تشنه موفقیت و نتیجه گیری سئو سایت هستید میتوانید تماس بگیرید.

سئو سایت در عمل با تئوری بافی تفاوت های معناداری دارد ….. حتی یک دکتری نرم افزار و استاد دانشگاه شریف هم نمیتواند تضمینی بر موفقیت در سئو سایت داشته باشد . افراد بی سواد زیادی در سطح شهر تحت عناوینی چون پدر سئو وب سایت ایران و… میگردد و در جلسات پرزنت چه بسیارند مدیرانی که در دام تئوری بافی و خوش حرفی آنها می افتند.

مشتریان ما مبلغان و گواه صداقت ما هستند

مشاوره سئو

ما قرارداد های آنچنانی سئو نمی بندیم که بتوانیم مانند یک واسطه آن را به یک سئو کار ارجاع دهیم. مشتریان ما همگی خود به دنبال ما آمده اند .. و گاها مستاسل از همه جا   شما مدیر گرامی چشم باز کن .. تحقیق کن … اجازه نده با زبان بازی سرنوشت شرکتت مبهم شود. در سئو سایت زمان اهمیت و ارزش به مراتب بیشتری از هزینه دارد.

هجوم دلالان در پوشش پدران سئو

این افراد خود را گاها پدر سئو ایران معرفی میکنند …. وقتی از آنها در باره سایت خوشان و اینکه چرا سایت خودشان در کلماتی مانند بهینه سازی سایت , سئو سایت , بهینه سازی وب سایت , سئو وب سایت و……………. در صفحه اول یا حتی صفحه پنجم گوگل نیست ادعا میکنند خودمان نمیخواهیم بالا بیاد و نمیخواهیم رقیبانمان در جریان قرار گیرند یا به ما حمله کنند .

بیایید به دلالان سئو نه بگوییم چون موتور محرکه بیزنستان سایت شماست؛ زیادند آدمهایی که باورشان میکنند و سایت خود را با هزینه بالا در اختیار این دلالان سئو قرار میدهند و امیدوارند تا این پدران سئودردی از آنها دوا کنند

انتخاب های اشتباه شما مدیر گرامی نقش زیادی در افزایش دلایل بازی در همه حوزه ها و بطور خاص در صنعت سئو داشته است.

سئو سازی

سئو سازی

سئو سازی سایت یعنی رقابت برای حضور در بیلبوردهای تبلیغاتی اتوبانی که مشتریان شما در آن تردد میکنند

اگر به عمر دامنه  ما نگاهی بیاندازید متوجه خواهید شد که و دامنه SEOMIR.IR عمر کمتر از یکسال دارد … حال تنها کاری که باقیمانده مشاهده نتایج گوگل در کلیدواژه هایی مانند ( بهینه سازی سایت , قیمت سئو , هزینه سئو – تعرفه سئو,  بهینه سازی وب سایت , سئو وب سایت , سئو سازی سایت و..) است. حال نوبت انتخاب شماست . ما ادعایی نداریم و و بدون توجه به رقبا شبانه روزی تلاش میکنیم و بجای تئوری بافی در عمل ثابت میکنیم.

سعی کرده ایم از چیزی که مطمئن نیستیم ننویسیم .

سایت های رسمی سئو سازی و سئو میر

وبسایت های رسمی ما در حوزه سئو سازی سایت : سئو میر آی آر و سئو میر دات نت که میتوانید درخواست های خودتان را در هریک از این سایتها ثبت نمایید.

سئو وب سایت

سئو وب سایت به مجموعه فعالیت هایی گفته میشود که بر روی سایت انجام میگیرد تا این سایت توسط موتورهای جستجو سریعتر , بهتر و قویتر دیده شود . به کلیه این فرایند ها سئو سازی سایت اطلاق میشود – حال این بحث پیش میآید اگر ۵۰ سایت عینا و مشابه هم مراحل بهینه سازی سایت و  سئو سازی را به خوبی انجام داده باشند کدام یک از آنها در صفحه اول قرار میگیرد و چرا ؟ پاسخ این سئوال هم خیلی ساده است و هم خیلی سخت – ساده است چون با کمی تحقیق تحلیلی میتوانید براحتی علت رتبه بندی سایت ها را متوجه شوید و سخت است از آن جهت که در سئو سازی سایت هیچ گاه کلمه یا تعریفی مطلق نیست.

سئو تضمینی

بهینه سازی وب سایت و سئو تضمینی | سئو میـــــــر

بهینه سازی سایت مفهومی به مراتب گسترده تر از سئو است.

بهینه سازی سایت شاه کلید موفقیت

شاه کلید موفقیت در دنیای تجارت امروز بهینه سازی سایت و حضور در لیست نتایج گوگل در کلمات پرترافیک بیزنستان است .. اگر هنوز هم در تصمصم گیری و شروع تردید دارید به شما با اطمینان اعلام میکنیم که همین لحظه هم خیلی دیر شده است و بزودی افسوس بسیاری بابت تعلل دیروز و امروزتان خواهید خورد

تضمین رتبه گوگل و پشتیبانی کامل سایت

تا هر زمانی که کارفرما لازم بداند مجموعه ما آمادگی پشتیبانی و تضمین رتبه های گوگل سایت را دارد.

پرداخت هزینه سئو بعد از نتیجه گیری

در پروژه های سئو میر مبنا بر دریافت هزینه بعد از حصول نتیجه و رضایت کامل کارفرما از روند پروژه و نتایج کسب شده میباشد.

زمانبندی نتیجه گیری در بهینه سازی سایت

ما تا کنون در بیش از 90 درصد پروژه هایمان همواره از زمانبندی اعلامی به مشتری جلوتر بوده ایم و پروژه های بهینه سازی سایت را با زمانبندی نسبتا دقیق شروع میکنیم.

بهینه سازی بر اساس الگوریتم های روز

اگر سایت شما طبق الگوریتم های قدیمی گوگل یا … بهینه سازی شده باشد هر لحظه باید انتظار سقوط و از دست دادن جایگاه های سایت خود را داشته باشید.

کلید گوگل در دست ماست.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

خیلی ها دنیای سئو و بهینه سازی را با گوگل میشناسند ولی واقعیت امر این است که منظور از سئو بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو میباشد و صرفا به این معنی نیست که فقط برای گوگل بهینه شوند … ولی در عمل ثابت شده است اگر دل گوگل را بدست آورید کار تمامه و شما رستگار شده اید.

مبانی پایه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و سئو سایت با تعریف کارشناسان سئو میر از کلمه بهینه سازی سئو سایت منحصر بفرد و ایده آل گرایانه است . عبور از مرزها و ساختار شکنی اگر با علم همراه باشد همواره دستاوردهای بزرگی به همراه خواهد داشت .

بهینه سازی سایت

این خیلی ساده انگارانه است که تصور کنیم هر کسی که با مدرک دانشگاهی لیسانس یا فوق لیسانس فارغ التحصیل شده و اصول تولید محتوا و سئو را فرا گرفته میتواند در امر بهینه سازی سایت و محتوای سایت به ما کمک کند .

ساختار سایت بهینه برای موتورهای جستجو

یک ساختار بهینه برای موتورهای جستجو چگونه است ؟؟؟؟؟/ اگر ساختار یک سایت به واسطه مشکلی اجازه خزش ربات های جستجوگر گوگل را ندهد هرکاری کنید راه بجایی نمیبرید . پس بهتر است ابتدا راه حلی برای این مشکل پیدا کنید . گرفتن تست خزش اولین گام است و البته پیچیده ترین گام در بهینه سازی وب سایت سئو هم بهینه کردن ساختار سایت میباشد. ساختار سالم یک سایت شاید ۴۰۰% از راه موفقیت را برای شما هموار کند.
مطالب آموزشی   – مقالات   – اصول کاری   –  تعرفه ها  – درباره ما   – اطلاعات تماس   تبلیغ در گوگل

هزینه های بهینه سازی سئو سایت

اصول کاری ما در بیش از ۹۰% پروژه های بهینه سازی وب سایت مبتنی بر دریافت هزینه بعد از حصول نتیجه است . یعنی بدون اینکه مبلغی دریافت کنید پروژه را استارت میزنیم و بصورت ماهیان و انتهای هر ماه دستمزد خود را در صورت رضایت کارفرما از روند پروژه دریافت میکنیم . هزینه های بهینه سازی سایت شما متناسب با کلیدواژه ها متغیر خواهد بود.

پلن های ارزان قیمت

پلن بهینه سازی حرفه ای بدون محدودیت کلیدواژه

پلن تک کلیدواژه ای

پلن 2 کلیدواژه ای

پلن 3 کیوردی و بیشتر

پلن خاص برای کلمات خاص

نقش تخصص در افزایش یا کاهش هزینه ها

تخصص میتواند زمان را کاهش دهد .. کاهش زمان یعنی کاهش هزینه و در اصل بازدهی زودتر و سوددهی زودتر

تخصص اصلی ما بهینه سازی وبسایت میباشد برای رسیدن به صفحه اول گوگل در کلیدواژه های مطبوع مشتری – در ابتدای فرایند سایت مشتری و رقبا را آنالیز میکنیم . کلیدواژه ها تعیین میشوند . سپس یک برنامه زمانبندی معمولا ۳ ماهه , ۶۶ ماهه یا یک ساله به مشتری ارائه میدهیم . در پایان هر ماه شرایطی را ملاک موفقیت یا شکست قرار میدهیم . اگر در پایان ماه به آنچه وعده داده بودیم رسیده باشیم و البته با رضایت مشتری آنگاه دستمزد ما پرداخت میشود.

بهینه سازی تضمینی

تضمین موفقیت ما کارنامه ما , تضمین ما مشتریان ما و تضمین ما صداقت ماست

هیچ پروژه ای را با دریافت وجه شروع نمیکنیم ..

تماس با سئو میر

ما نتیجه گرفته و هزینه دریافت میکنیم .. بهینه سازی سایت تضمینی  یا سئو تضمینی سایت در عمل نمیتواند جمله دقیقی باشد ولی کار ما پرداخت هزینه بر اساس کار انجام شده و نتیجه حاصل شده است

اطمینان از حصول موفقیت و اینکه اگر ما کار خودمان را درست انجام دهیم آنگاه با مشتریمان در یک توافق برد برد کار میکنیم باعث شده است بدون دریافت حتی یک ریال وبسایت مشتریان را بپذیریم و بعد از حصول نتیجه و رسیدن به صفحه اول در کلیدواژه های مورد نظر آنگاه دستمزد خودمان را دریافت کنیم .

80 روز سرنوشت ساز

۸۰ روز سرنوشت ساز میتواند شرنوشت کسب و کار شما را تعیین کند. متناسب با کلیدواژه ای که ای سایت شما در آن رقابت میکند از ۴۵ روز تا ۱۸۰ میتوانید با یک برنامه ریزی درست و هدفمند جای پای خود را در صفحه اول نتایج گوگل باز کنید.

ارائه خدمات تضمینی و بدون دریافت هزینه در حوزه وب و اینترنت مارکتینگ

تنها چیزی که احتیاج دارید تصمیم , انتخاب صحیح یک سئو کار و حرکت در مسیر صحیح و حاصل آن را زمانی میتوانید درک کنید که به نتیجه برسید. حتی اگر این زمان خیلی طول بکشد و کلیدواژه شما ترافیک و رقابت بالایی داشته باشد اگر درک صحیحی داشته باشید از هزینه کرد نخواهید هراسید.

پشتیبانی سایت بعد از اتمام پروژه

پایه اصلی موفقیت تیم بهینه سازی و سئو میـــر داشتن یک تیم فعال و متخصص تولید محتوا باشد . ما به بهترین نحو و در زمینه کاری شما تولید محتوا کرده و سایت شما را پشتیبانی میکنیم. ما اعتقاد داریم سئو دانش مخفی نیست و هرکس با چند ماه تلاش میتواند تا حد قابل قبولی به این دانش دست یابد . حال کسانی موفقند که رابطه بین محتوا و بهینه سازی و سئو سایت را بخوبی درک کرده باشند.

برنامه نویسی گوگل فرندلی ساختار و طراحی اپلیکیشن سایت

تیم برنامه نویسان وب سایت سئو میـــر متشکل از دو مهندس فارغ التحصیل از دانشگاه امیر کبیر پاسخگوی نیازهای شما برای طراحی برنامه ها و اپلیکیشن های مورد نظرتان برای ارتباط با مشتریان هستند.

بهینه سازی سایت در گوگل

اصلا خیلی ها وقتی صحبت از بهینه سازی سایت میکنند منظورشان در موتور جستجوی گوگل میباشد . البته باید به این نکته تاکید کنم که درسته بیش از ۸۰% کاربران در گوگل سرچ میکنند ولی در یک فرایند کامل و قوی بهینه سازی سایت باید جوری عمل شود که علاوه بر اینکه فرایند بهینه سازی سایت در گوگل انجام میشود به پارامترها و الگوریتم های سایر موتورهای جستجوگر هم توجه کافی گردد . چراکه در بازار واقعی هم از دست دادن حتی یک مشتری به صلاح نیست .

بهینه سازی سایت در گوگل

آنهایی که با گوگل بودند و تغییرات الگوریتم های آن را احساس کردن در نیمه دوم سال 2016 2 بار تغییر الگوریتم و به طبع آن شرایط بهینه سازی سایت در گوگل را شاهد بودند.

تغییرات عمده الگوریتم 2017 گوگل

گوگل در سال 2017 تغییرات گسترده ای را در الگوریتم رتبه بندی سایتها اعمال کرد . شاید بتوان مهمترین تغییرات الگوریتم 2017 گوگل را نسبت به الگوریتم های پیش از آن اعتبار دهی به دامنه و پررنگ تر شدن دامنه های دات کام و در مقابل ضعیف تر شدن دامنه های آی آر دانست … و بی شک تغییر عمده دیگر حرکت شتابان تر به سمت پروتکل امنیتی https و استفاده از گواهینامه های رمز گذاری صفحات وب یا ssl میباشد.

الگوریتم گوگل و دستورالعملهای آن

ممکن است شما در سایتتان کلیه مبانی اصلی و فرعی سئو و بهینه سازی سایت را رعایت کنید ولی ساختار سایت اجازه برقراری ارتباط سالم , سریع و صحیح را به موتورهای جستجو ندهد و مانع از خزش ربات ها در صفحات سایت شود . به این مبحث زیاد پرداخته نشده است و در موارد بسیار آنالیز و بررسی صحیح این آیتم از توان سئوکاران مبتدی و متوسط و حتی برخی ازسئوکاران قوی خارج است.

بهینه سازی تصاویر

میتوان به جرات گفت که بخش عمده ای از کندی و سرعت لود پایین وبسایت ها ریشه در گرافیک و تصاویر موجود در سایت دارد . البته اگر سایت شما از لحاظ ساختاری بهینه و سالم باشد و هاست مناسب و با رسپانس سریعی داشته باشد آنگاه میتوان مقصر اصلی سرعت پایین سایت را تصاویر و گرافیک دانست . حال برای بهینه سازی تصاویر سایت چه باید کرد . از کجا باید شروع کرد ؟ آیا باید تصاویر کمتری در سایت استفاده کرد ؟

گرافیک سایت

وبسایت هایی که در زمینه های تبلیغات , دکوراسیون , عکاسی و… فعالند تمایل زیادی به داشتن چنین وبسایت هایی دارند نگران نباشید . تیم بهینه سازی و سئو وب سئو میر تا کنون حداقل ۳۰ وبسایت از این دست را با موفقیت در صفحات اول نتایج گوگل نشانده است اگر میخواهید هم گرافیک و زیبایی را داشته باشید و هم بهینه سازی و سئو را گزینه های زیادی نخواهید داشت . با ما مشورت کنید.

جزیره گوگل : سئو میر ارائه دهنده خدمات و مشاوره سئو

بهینه سازی وب سایت

برای اینکه وب سایت شما شرایط کاملا بهینه و مناسبی را از نظر موتورهای جستجوگر داشته باشد باید الزاماتی را رعایت کنید . البته شاید نیمی از راه بهینه سازی وب سایت وابسته است به مساله تولید محتوا . به شرطی که ساختار سایت اجازه خزش راحت ربات ها را بددر کنار عوامل و پارامترهای دورنی نباید از پارامترهایی که از بیرون سایت بر روی رنکینگ و نتایج تاثیر گذارند غافل بود .

بهینه سازی وب سایت

وب سایت شما را بدون دریافت هیچ هزینه اولیه در کلیدواژه های مورد نظرتان به صفحه اول گوگل می آوریم . سپس هزینه دریافت میکنیم . دفتر شیک در جردن نداریم . ولی تخصص داریم . حال انتخاب با شماست میتوانید با ۱۰ برابر هزینه بیشتر پروژه خود را به یک دفتر شیک در جردن بسپارید تا آنها به ما بسپارند یا خودتان مستقیما با ما کار کنید . خیلی کمتر از حدود ۵۰ نفر فرد توانا در بهینه سازی سایت در ایران داریم . ولی بیش از ۱۰۰۰ شرکت ارائه دهنده خدمات بهینه سازی حال باید بسنجید و تصمیم بگیرید .

موتور جستجوی گوگل

گوگل قطعا مهمترین موتو جستجو میباشد . بهینه سازی وب سایت برای گوگل هم به نوعی مهمترین بخش از فرایند بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو میباشد.

وبسایتهایی که با سیستم مدیریت محتوای opencart طراحی و راه اندازی شده اند . البته خیلی زیاد نیستند ولی معمولا مدیران وبسایت های فروشگاهی تمایل زیادی به راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود با اپن کارت را دارند . علت این امر راحتی بالا در چینش , نمایش و ویرایش محصولات است .   این سیستم مدیریت محتوا هم برخی ویژگیهای مثبت را به لحاظ بهینه سازی وب سایت, سئو دارد.

بهینه سازی وبسایت های فروشگاهی

تیم بهینه سازی و سئو سایت سئو میر تا کنون با موفقیت و رضایت کامل مشتریان بیش از ۱۰ وبسایت فروشگاهی را بهینه سازی کرده و هم اکنون با ۸ وبسایت فروشگاهی در حال کار میباشد بهینه سازی وب سایت هایی که بصورت فروشگاه اینترنتی میباشند تکنیک های خاص خود را میطلبد . تفاوت بهینه سازی و سئو این وبسایت ها عمدتا در این است که که با تعدد کلیدواژه ها میباشد .

بهینه سازی گرافیک وب سایت

آیا میدانید که گرافیک سایت شما را گوگل میبیند . داشتن یک گرافیک خوب در کنار سرعت لود مناسب سایت از اجرای موفقیت شما در نتایج موتورهای جستجو هستند ,خدمات طراحی و توسعه وب سایت و ارتقاء گرافیک و نرخ جذب سایت را از تیم خوش فکر طراحی سئو میـــر بخواهید . چینش و بینش با متد های هنری و فنی متناسب با نیازهای امروز دنیای اینترنت و بازاریابی و بهینه سازی گرافیک و سرعت بارگذاری سایت تخصص ماست.

آنالیز فرایندی وبسایت

دستمزد کارشناس سایت چقدر است؟

قیمت بهینه سازی وب سایت و الگوی تعیین دستمزد کارشناس بهینه سازی صفحات وب سایت  : اصول کاری ما در بیش از ۹۰% پروژه های بهینه سازی وب سایت مبتنی بر دریافت قیمت و هزینه بعد از حصول نتیجه است . یعنی بدون اینکه مبلغی دریافت کنید پروژه را استارت میزنیم و بصورت ماهیان و انتهای هر ماه دستمزد خود را در صورت رضایت کارفرما از روند پروژه دریافت میکنیم .

زمانبندی صفر تا صد پروژه های سئو وب سایت

بهینه سازی یک وبسایت فرایندی نیست که بتوان مدت زمان برایش تعریف کرد . هر روز رقابت سخت تر و پیچیده تر میشود , الگوریتم های گوگل هر روز در حال تغییر و دگردیسی هستند . اگر شما به دنبال حضور مستمر در بازار هستید .باید کم کم و همزمان با استفاده از خدمات یک شرکت بهینه سازی یا یک متخصص سئوکار اقدام به فراگیری این علم کنید.

کارنامه و سابقه گروه سئو میر

کارشناسان و مدیران گروه سئو میر بیش از ۷ سال متوالی در حال آموزش و تحلیل الگوریتم های گوگل بوده ایم . هزینه های بهینه سازی و سئو سایت متناسب با تغییرات الگوریتم ها , کلیدواژه ها و رقبا تعیین میشوند . یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین هزینه های سئو وب مساله زمان است . هر وبسایت از زمان شروع فرایند بهینه سازی و سئو در ۳ بازه زمانی طبقه بندی میشود . ۳ ماه هم به لحاظ هزینه و هم به لحاظ میزان کار در بالاترین رتبه قرار دارد . در ۳ ماه اول جایگاههای گوگل برای کلیدواژه های یک سایت گرفته میشود. در ۳ ماه دوم جایگاههای بدست آمده تثبیت شده و از ماه ششم فرایند مراقبت و نگهداری شروع میشود

بهینه سازی وب سایت SEO

از 80 تا تا 18 روز در یک بازه 3 تا 6 ماهه و با قیمت مناسب و بصورت تضمینی و پشتیبانی کامل پروژه های بهینه سازی وب سایت seo پشتیبانی میشوند.

بهینه سازی وب سایت SEO

بهینه سازی سایت یک مفهوم کلی است و شامل بهبود کلیه شاخص های سایت میشود ولی وقتی منظور بهینه سازی وب سایت یا seo باشد اهداف کار کمی محدود تر شده و صرفا پارامترهایی را شامل میشود که به عنوان معیار و مبنای رتبه بندی سایت ها در موتورهای جستجو بحساب میآیند . به عبارتی گرافیک سایت و ایجاد ساختاری که کاربران سایت دوست دارند در حوزه seo یا سئو جای نمیگیرد . در نهایت هدف از بهینه سازی وب سایت یا seo رسیدن به جایگاه های بالا در نتایج موتورهای جستجوگر میباشد

بهینه سازی سایت seo به مجموعه ای از فعالیت ها اطلاق میشود که جهت منطبق ساختن یک سایت با خواسته ها و الگوریتم های موتورهای جستجو انجام میشوند.رعایت کردن این اصول از سوی نویسند های سایت و البته طراحان سایت نیازمند اشراف کامل آنها بر مبانی پایه الگوریتم های گوگل و سایر موتورهای جستجوست . سئو میــــ آمادگی دارد در محل شما کلاس های آموزشی سئو و بهینه سازی را برگزار کند.

آموزش بهینه سازی وب سایت seo

قیمت بهینه سازی وب سئو SEO :

ترافیک کلید واژه ها مهمترین عامل موثر در هزینه و قیمت بهینه سازی سایت seo و سئو هستند و سایت های رقیب و میزان فعالیت آنها تا ۲۵ درصد هزینه های سئو سایت را کم یا زیاد میکنند و همچنین تعداد کلیدواژه ها تا ۲۰% میتوانند باعث تغییر در هزینه های بهینه سازی و سئو وب شوندزبان برنامه نویسی سایت , گرافیک و…. حداکثر تا ۱۰% روی هزینه های بهینه سازی و سئو موثرند

خمیرمایه موفقیت در بهینه سازی سایت seo

خمیر مایه بهینه سازی سایت seo و سئو و ابزار اصلی در دست سئوکاران با زی با کلمات و تولید محتواست . متاسفانه سئوکاران غالبا از کاربران غافل میشوند . و وبسایت ها و صفحاتشان را طوری طراحی و نشر میدهند که گوگل میپسندد . داشتن یک وب سایت گرافیکی و جذاب بدون دیده شدن به درد نمیخورد ولی داشتن یک وبسایت بهم ریخته و نامنظم در صفحه اول گوگل و با ترافیک بالا هم ارزش چندانی ندارد . یک وبسایت اگر ۱۰۰ بازدید کننده داشته باشد و یک نفر را به مشتری تبدیل کند با وبسایتی که یک بازدید کننده داشته و همان را به مشتری تبدیل کرده از نظر کارایی تفاوتی ندارند . بهینه سازی سایت برای گوگل زمانی میتواند درهای موفقیت را به کسب و کاری باز کند که همزمان برای کاربران هم وبسایت زیبایی باشد

تعریف آکادمیک سئو

سئو وب سایت

اگر شما هم هنوز درک درست و مفهوم سئو را نمیدانید و بدنبال فهمیدن جواب سئوال سئو چیست هستید بهتر است با ما همراه باشید.

تعریف آکادمیک سئو سایت : کلیه فرایند هایی که برای بهتر و زودتر دیده شدن یک وبسایت اینترنتی انجام میشود را سئو مینامند . از دیدگاه آکادمیک سئو یک علم نوپاست ولی تفاوتی بنیادین با سایر علوم دارد .

علم سئو بصورت روزمره در حال تغییر و تحول است و به نوعی به یک نبرد بین موتورهای جستجو و سئو کاران و وبمستر ها تبدیل شده است .

سئو سایت یک الزام است

سئو یک انتخاب نیست … الزامیست که اگر سعی در مقاوت در برابر آن کنید سیل ناشی از آن شما را به شدت زمین خواهد زد.

سئو:

مهمترین پارامترهای سئو کدام ها هستند .. و هر یک از این پارامترها چه میزان تاثیر در حصول موفقیت ما دارند ..

سئو

مهمترین پارامترهایی که در یک پروژه سئو از لحظه شروع تا زمان نتیجه گیری میتوان از آنها نام برد به شرح زیر میباشند :

سئو و عنصر زمان:

زمان در حال تبدیل شدن به کلیدی ترین آیتم در موفقیت بهینه سازی سئو سایت ها است .به دنبال راه جایگزین برای بهینه سازی سایت و سئو سایت نباشید . شرایط و رقابت برای جایگاههای صفحه اول نتایج جستجو هر روز سخت تر میشود . و اگر دیر کنید شاید دیگر هیچ سئو کاری نتواند سایت شما را به صفحه اول گوگل بیاورد .

یک وب سایت میتواند کسب و کاری را جهانی کند اگر :

گروه سئو میر با تجربه موفق بهینه سازی بیش از 100 سایت در طول 5 سال گذشته

کاری که یک کارشناس بهینه سازی سایت و متخصص سئو کار انجام میدهد عبارت است از بهینه سازی یک سایت بر اساس پارامترهای رتبه بندی موتورهای جستجو چیز خیلی فضایی نیست و هر کسی یک تا چند ماه وقت بذارد میتواند در حد کلیدواژه های معمولی گلیم خود را از آب بیرون بکشد ……… بقیه اش دیگه رقابتی است کار در جهت دست و صب به موقع ………

بهینه سازی سایت | سئو میـــر

در مواقعی که نمیدانید الان موقع صبر کردن یا باید اقدامی کنید بهتره صبر کنید . دیگه تشخیص اینکه چه زمانی باید کار کنی و چه زمانی منتظر بمانی چیزی نیست که بتوانید از کسی یاد بگیرید . بلکه باید خودتان در مسیر آن را تجربه کنید . هیچ راهی برای آموزش آن نیست . و دقیقا همین موقعیت سنجیست که تعیین میکند چه کسی موفقتر است .

اولین گام سئو سازی و بهینه سازی صفحات وب

سرعت سایت نقش کلیدی در حصول موفقیت پروژه های سئو سازی داشته و دارد و بعد از این هم این اهمیت هر روز بیشتر میشود … پس اولین گام داشتن سایتی با سرعت لود مناسب میباشد.

آیا میدانستید یکی از روش های تخریب رقبا در سئو باز کردن و بستن سایت در کمتر از 30 ثانیه است ..

این خود گویای این است که اگر سایت شما لود نشود و سرعت پایین داشته باشد چه اتفاقی میافتد و باید در اولین گام بهینه سازی سئو یا سئو سازی فکری به حال سرعت لود کنید.

میتوان به جرات گفت که بخش عمده ای از کندی و سرعت لود پایین وبسایت ها ریشه در گرافیک و تصاویر موجود در سایت دارد . البته اگر سایت شما از لحاظ ساختاری بهینه و سالم باشد و هاست مناسب و با رسپانس سریعی داشته باشد آنگاه میتوان مقصر اصلی سرعت پایین سایت را تصاویر و گرافیک دانست . حال برای بهینه سازی تصاویر سایت چه باید کرد . از کجا باید شروع کرد ؟ آیا باید تصاویر کمتری در سایت استفاده کرد ؟

بهینه سازی سایت سئو و حضور در اتوبان تردد مشتریان

بهینه سازی سایت : seo

وب سایت شما موتور محرک بیزنس  و بیلبورد تبلیغاتی  شماست .  برای دیده شدن باید بیلبوردتان را در اتوبان تردد مشتریانتان و مخاطبانتان نصب کنید . تیم متخصصان بهینه سازی و سئو سایتسئو میـــر بیش از ۷ سال گام به گام با گوگل رشده کرده و تمام تلاشمان این بوده که بیشتر از اینکه به فکر کسب درآمد باشیم به فکر یادگرفتن و عقب نماندن از سرعت رشد تکنولوژی های بازاریابی دیجیتال و تغییرات الگوریتمیک گوگل بوده ایم . ما هیچ وقت خودمان را برترین ندانسته ایم و همواره دانشجو و در جستجوی بهتر شدن هستیم . هر سایتی را که بهینه سازی میکنیم با بیزنس جدیدی آشنا میشویم و دوستان جدیدی پیدا میکنیم. جز این چیز دیگری نمیخواهیم

گام به گام سایت شما را در گوگل بالاتر خواهیم برد:

سئو سایت بصورت گام به گام

قبل از عقد قرارداد اجرای پروژه سئو سازی و بهینه سازی سایت لازم است کلیدواژه های  درجه ۱ – ۲ – ۳ و…. کاملا مشخص شوند . این مهمترین بخش یک قرارداد بهینه سازی سئو سایت است . اصطلاحاتی که خودتان  در بیزنس خود دارید لزوما چیزی نیستند که از طریق کاربران اینترنتی جستجو میشوند . در این بخش اعتماد کامل به سئو کار ممکن است شما را به بیراهه ببرد . یک هفته زمان بگذارید و از چندین و چند سئو کار بخواهید کلیدواژه های سایت شما را در بیاورند .

نقش کلید واژه ها در سئو سایت گام به گام:

چون بحث کلیدواژه ها مهمترین آیتم در بهینه سازی و سئو سایت میباشد و مهمترین نقش را در ارتقاء ترافیک سایت و رسیدن به بهره وری حداکثری دارد از اینرو سعی میکنم اهمیت این مساله را با چن مثال روشنتر کنم . یک متخصص بهینه سازی سایت گام به گام علاوه بر بلوف زدن وقتی قرار باشد کلیدواژه ها و زمانبندی دقیقا اعلام شود و مکتوب شود با احتیاط عمل کرده و با وجود دانستن سعی در گنجاندن کلیدواژه های آسانتر و کم ترافیک تر در قرار داد میکند . اهمیت یک کلیدواژه کم ترافیک با یک کلیدواژه پرترافیک خیلی بیشتر از آن چیزی است که بتوانید تصورش را بکنید .

سئو سایت را میتوان به حق کیمیاگری قرن 21 لقب داد چون:

در قرن ۲۱ باور کنید یکی از اصلی ترین مواردی که میشه ازش به عنوان کیمیاگری نام برد سئو سایت است . که در نهایت منجر به انقلابی در فروش شما خواهد شد . سئو توانسته است محدودیت مکانی و نیز همچنین وابستگی به ارتباطات را از بین ببرد و در مدت زمان کوتاهی برای کسب و کار شما سودآوری بالایی را داشته باشد.

تاثیر پارامتر کار و تلاش در اجرای یک پروژه موفق:

کار در فرایند سئو و بهینه سازی سایت میتواند متضمن و مکمل دانش سئو کار باشد . کار زمانی میاواند سودبخش باشد که در مسیر  صحیح و بر مبنای یک دانش قوی استوار باشد …… البته خود کار زیاد حتی اگر با دانش کم و متوسط انجام شود مطمئن باشید از سئوکار زبده و متخصص ولی تنبل بهتر نتیجه خواهید گرفت . این را من به شما تضمین میدهم . متاسفانه خیلی از افرادی که تخصص بالایی در سئو دارند پشتکار بالایی ندارند یا به عبارت بهتر تنبلند .

مشاوره آموزش سئو سایت با سئو میــــــــــــــر

کلاس آموزش سئو سایت

برای ثبت نام در کلاس و دوره های آموزش سئو سایت که توسط کارشناس ارشد سئو با سابقه 7 سال فعالیت گروه سئو میر برگزار میشود به صفحه تماس با ما رفته و فرم درخواست کلاس آموزش سئو سایت را تکمیل نمایید .

همچنین دوره آموزش سئو سایت بصورت خصوصی هم پذیرفته میشود که لازم است برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اصلا منطقی نیست که آدم عاقل همیشه متکی به دیگران باشد . راه درست این است که در حین دریافت خدمات از یک شرکت بهینه سازی سئو همزمان به هر طریق ممکن دنبال آموزش سئو و بهینه سازی وب سایت باشیم . چون این فرایند همیشگی است و قرار نیست شما همیشه نیازمند خدمات سئو سایت باشید . دپارتمان آموزش سئو میر در حین اجرای پروژه آموزش های لازم را به شما ارائه میدهد.

برگزاری دوره های آموزش سئو 2 روزه در تهران اواخر سال 96

آموزش خصوصی سئو و بهینه سازی وب سایت – محل برگزاری در میدان ونک

مشاوره و آموزش رایگان در کانال تلگرام ما

در راستای پاسخ گویی به آن دسته از کاربران و وبمسترهایی که در شبکه اجتماعی تلگرام به دنبال دریافت آخرین اخبار و مقالات آموزشی سئو میر در زمینه بهینه سازی و سئو سایت , بازاریابی و برندینگ اینترنتی , اخبار الگوریتم های گوگل هستند کانال تلگرام سئو میـــــر راه اندازی شد . با عضویت در کانال تلگرام ما پشتوانه و دلگرمی ما باشید . تمامی مطالب و مقالات سایت را در کانال تلگرام ما دنبال کنید .

کانال تلگرام آموزش سئو

دوره ۲ ماهه آموزش بهینه سازی سایت : سئو

سئومیر قصد دارد از تاریخ  اول بهمن ماه ۹۵ تا پایان شهریور یک دوره آموزش بهینه سازی سئو سایت را اجرا کند.در این دوره ۲ ماهه ۸ کلاس ۳ ساعته برگزار خواهد شد و دانش جویان از ابتدای دوره هر یک ۳ کلیدواژه را انتخاب خواهند کرد و فرایند آموزش کاملا تجربی و حصول نتیجه در دوره آموزش خواهد بود.

مقالات سایتهای بین المللی آموزشی و آنالیزی سئو

بهترین راه آموزش سئو استفاده از رفرنس های بین المللی آموزشی میباشد . در ادامه بعضی از رفرنس ها و سایتهای آموزش سئو به پیشنها سئو میر : جزیره گوگل

seo moz               آموزش کار با گوگل وبمستر        مقاله آموزشی        google seo guide               گام به گام برای داشتن سایت گوگل فرندلی             searchengine              سئو سازی

خدمات سئو

خدمات سئو

بطور کلی ۳ روش کلی برای محاسبه و تعرفه بندی خدمات بهینه سازی سایت و خدمات سئو سایت وجود دارد  که عبارتند از :تعیین تعرفه خدمات بهینه سازی سئو سایت بر مبنای رنک و جایگاه بدست آمده است قیمت و تعیین تعیین تعرفه خدمات بهینه سازی سئو سایت بر اساس تعرفه ماهیانه لیست قیمت تعیین تعرفه خدمات بهینه سازی و سئو سایت بر مبنای میزان تاثیر در کسب و کار یا مشارکت در فروش که توصیه میشود برای اطلاع از تعرفه و هزینه دقیق سئو وب سایت خود با کارشناسان سئو میر در ارتباط باشید.

آیا سایت شما مشکل خزش ربات دارد ؟

تولید محتوای گوگل فرندلی

یک وبسایت اگر مشکل خزش نداشته باشد شما میتوانید براحتی با کسب آموزش های لازم در زمینه اصول تولید محتوای گوگل فرندلی در کلیدای سبک مستقل شوید.