,

تست رایگان سئوی سایت

تست سئو سایت

وبسایت خود را جهت تست سئو ثبت نمایید . در اسرع وقت تحلیل کامل سئو سایت شما انجام شده و به همراه راه کارهای کوتاه مدت و دراز مدت جهت ارتقاء سایت شما در گوگل ارائه میشود . این گروه از خدمات سئو میر کاملا رایگان میباشد . و صرفا هدف از آن کمک به افرادی است که در ابتدای راه هستند و قصد فراگیری سئو و بهینه سازی وبسایت را دارند .

من همواره حتی به مشتریان خودم اعلام کرده ام و میکنم که بهینه سازی وبسایت یک مساله مقطعی و گذارا نیست و باید برای تضمین آینده خودشان این علم را یاد بگیرند . کمک گرفتن از افراد کاربلد در مقطع زمانی یکی دو سال هم توصیه نمیشود . ولی هستند کسانی که بیش از 5 سال است وبسایتشان را به یک سئو کار سپرده اند . بهترین راه یاد گرفتن است .

من علاوه بر اینکه آمادگی دارم وبسایت شما را بصورت تضمینی و بدون دریافت هزینه اولیه بهینه سازی کنم . آمادگی دارم بصورت کاملا عملی و در کمتر از 5 جلسه البته در طول 2 تا 3 ماه اصول بهینه سازی را به شما آموزش دهم .

در مدت 3 ماه شما ابتدا یک صفحه را آنالیز میکنید . سپس مطابق با اصول بهینه سازی محتوای مناسب را تهیه میکنید . بعد از انتشار آن را به لحاظ سئوی سایت تست میکنید . در کمتر از 3 ماه گام به گام روند رسیدن آن را به صفحه اول گوگل درک و لمس میکنید . در پایان دوره میتوانید مطمئن باشید که بیش از نیمی از راه سئو را فراگرفته اید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید