SEO MIR – سئو میـــر

آنالیز seo , انجام پزوژه های سئو سایت و بهینه سازی سایت منطبق بر الگوریتم های 2017 گوگل و سئو سازی وب سایت هاش تجاری , فروشگاهی, شخصی, خبری با سیتم های مدیریت محتوای ASP , وردپرس , جوملا , دراپ پال و HTML را از گروه کارشناسان سئو وب سایت SEO MIRسئو میر  بخواهید . پروسه کاری ما مبتنی بر نتیجه گیری تضمینی است و شما هیچ ریسکی مالی را نخواهید داشت و در صورت نتیجه گیری هزینه ها را پرداخت خواهید کرد.

SEO MIR

مشاوره رایگان, بهینه سازی موتور جستجو , پرسش و پاسخ آنلاین و آنالیزوب سایتهای شما در SEO MIRسئو میر
سئو سایت ( seo سایت ) تخصص ماست. تجربیاتی که در طول 8 سال فعالیت کسب کرده ایم را در جهت کمک به رشد کسب و کارهای اینترنتی و درگاه های فارسی در قالب مقالات آموزشی در این سایت به شما ارائه میدهیم .
اگر نیازمند آنالیز سئو یا مشورت با ما بودین میتوانید از طریق مشاوره تلفنی یا تلگرام و پرسش و پاسخ آنلاین پاسخ سئوالات خود را دریافت کنید .

 

هدف SEO MIR کمک به موفقیت شماست:

بهینه سازی سایت در گوگل

چرا SEO MIR؟

برای پاسخ به سئوال چرا سئو میـــر و دلایل انتخاب SEO MIR کافیست به لیست پروژه های اجرا شده ما در بهینه سازی سایت در گوگل منطبق با الگوریتم seo سایت 2017 گوگل ادیشن فاینال مراجعه نمایید.

خدمات SEO MIRسئو میر

اگر نیازمند استفاده از خدمات SEO MIRسئو میر در زمینه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو گر ( seo سایت) هستید میتوانید فرم ثبت درخواست را تکمیل کرده و منتظر تماس همکاران ما بمانید.

با کمی تحقیق از همکاران و تحلیل سایتهای سئو شده از طرف سئو میـــر براحتی قابل سنجش است و میتوانید با اندک بررسی متوجه شوید که سایت خود را برای بهینه سازی سایت به چه کسی واگذار میکنید.

خدمات SEO MIR سئو میر با نتیجه گیری تضمینی

خدمات سئو سایت SEO MIR - سئو میر تضمینی با قیمت توافقی و بهینه سازی سایت برای حضور در صفحه اول گوگل

سئو میــــر : جزیره گوگل

راه جایگزینی برای سئو seo وجود ندارد و سئو سایت و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر ( بهینه سازی وب سایت برای گوگل تنها راهیست موفقیت کسب و کار شما را تضمین میکند . با استفاده از تجربیات و مشاوره سئو میـــر : جزیره گوگل سریعترین راه موفقیت در بازاریابی اینترنتی را پیدا خواهید کرد؛کارنامه ما ملاک توانایی , صداقت و کیفیت عملکرد ماست . تیم کارشناسان بهینه سازی سایت و سئو سایت سئو میرجزیره گوگل) بصورت تضمینی و بدون هیچگونه هزینه اولیه وبسایت شما را در کلیدواژه های مطبوع به صفحه اول گوگل آمورده و بعد از حصول نتیجه دریافت هزینه میکنیم. وبسایت هایی که تا کنون بهینه سازی کرده ایم میتوانند بیوگرافی ما باشند . البته دفتر در جردن و شمال تهران نداریم . در عوض کار موثر , دانش و صداقت داریم.

امروزه براحتی میتوان متوجه شد که seo سایت همه معادلات بازار و بازاریابی را تغییر داده است و افرادی که در مقابل این تغییر مقاومت کنند چاره ای جز کنار رفتن از متن بازار نخواهند داشت . پس از تغییر نترسیم

سئو : ارتقاء سایت در گوگل

براستی چیست این سئو که در عرض چند سال کلیه معادلات بازاریابان را بر هم زد  ؟؟؟؟ سئو سایت یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو را میتوان تا به امروز عجیب ترین معادله در تجارت دانست … ما در گروه سئو میر یا جزیره گوگل سئو را بشکل تخصصی تر میبینیم و آن را معادل ارتقاء سایت در گوگل میدانیم . و تقریبا تمام تمرکزمان در مباحث سئو وب سایت و بهینه سازی وب سایت روی ارتقاء سایت در گوگل و بهبود جایگاه های سایت در کلیدواژه های مورد نظر در گوگل قرار داده ایم.

تغییر معادلات بازار با سئو و بهینه سازی سایت

معادله ای که بنظر خیلی ساده است ولی اگر در آن ریز شویم خواهیم دید که سئو فقط بهینه سازی وب سایت نیست . بلکه عملا داره بازی های بازار را برهم میزنه و قوانین تازه ای را به نگارش در آورده که دیگر به واسطه قدمت نمیتوانی اولین باشی یا حتی به واسطه کیفیت یا حتی به واسطه سیستم های بازاریابی و فروش قوی ولی به شکل سنتی …

سئو یک الزام است و دیگر یک انتخاب نیست

بهینه سازی سایت : سئو

بهینه سازی وب سایت یا سئو تخصص ماست . بیش از ۱۰۰ سایت شرکتی را بهینه سازی کرده ایم . در حال حاضر ۶۲ پروژه در حال اجرا داریم . تا کنون در هیچ کلیدواژه ای شکست نخورده ایم.

کارشناسان بهینه سازی سایت : سئو میـــر

بازاریابی و برندینگ اینترنتی

حضور قوی در اینترنت صرفا منحصر به گوگل نمیباشد . داشتن استراتژی صحیح برای جزء جزء گامهایتان در اینترنت مهم است . ما در کنار شما هستیم برای برنامه ریزی و اجرای کمپین های بازاریابی

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و گوگل میتواند درهای فولادی را هم به روی شما باز کند:

طراحی و توسعه سایت

طراح سایت باید بینش قوی و توانایی چینش منحصر بفردی داشته باشد . بهتر از همه ببیند و خلاقانه بچیند . کارشناسان طراحی سایت سئو میر  قعلا در گرید یک نیستند ولی طراحان خوش فکری هستند.

بهینه سازی سایت

ما یک تخصص بیشتر نداریم … و خیلی هنر کنیم فقط در حوزه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و به طور خاص گوگل فعال و در سطح اول خواهیم ماند . ادعایی در سایر حوزه ها اععم از طراحی سایت , طراحی اپلیکیشن , و.. نداریم …

امیدواریم آنچه بدنبال آن بودید را در سایت ما پیدا کنید . ما وبسایتمان را از دیماه ۹۴ راه اندازی کرده ایم . به علت مشغله زیاد خیلی وقت نمی کنیم در باب گرافیک و زیبایی روی سایت کار کنیم . تخصص ما بهینه سازی وب سایت در گوگل است . و مقالاتی که در وبسایتمان منتشر میکنیم حاصل دانش و تجربیات شخصی مان است . و در جهت اشتراک گذاری دانش و کمک به افرادی که سعی در فراگیری علم سئو و بهینه سازی سایت منتشر میکنیم . همواره سعی کرده ایم از چیزی که مطمئن نیستیم ننویسیم .

تضمین رتبه گوگل و پشتیبانی کامل سایت

تا هر زمانی که کارفرما لازم بداند مجموعه ما آمادگی پشتیبانی و تضمین رتبه های گوگل سایت را دارد.

پرداخت هزینه سئو بعد از نتیجه گیری

در پروژه های سئو میر مبنا بر دریافت هزینه بعد از حصول نتیجه و رضایت کامل کارفرما از روند پروژه و نتایج کسب شده میباشد.

زمانبندی نتیجه گیری در بهینه سازی سایت

ما تا کنون در بیش از 90 درصد پروژه هایمان همواره از زمانبندی اعلامی به مشتری جلوتر بوده ایم و پروژه های بهینه سازی سایت را با زمانبندی نسبتا دقیق شروع میکنیم.

بهینه سازی بر اساس الگوریتم های روز

اگر سایت شما طبق الگوریتم های قدیمی گوگل یا … بهینه سازی شده باشد هر لحظه باید انتظار سقوط و از دست دادن جایگاه های سایت خود را داشته باشید.

چرا سئو میـــر؟

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

خیلی ها دنیای سئو و بهینه سازی را با گوگل میشناسند ولی واقعیت امر این است که منظور از سئو بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو میباشد و صرفا به این معنی نیست که فقط برای گوگل بهینه شوند … ولی در عمل ثابت شده است اگر دل گوگل را بدست آورید کار تمامه و شما رستگار شده اید.

مبانی پایه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و سئو سایت با تعریف کارشناسان سئو میر از کلمه بهینه سازی سئو سایت منحصر بفرد و ایده آل گرایانه است . عبور از مرزها و ساختار شکنی اگر با علم همراه باشد همواره دستاوردهای بزرگی به همراه خواهد داشت .

برخی تئوریسین بهینه سازی صفحات وب هستند:

بهینه سازی سایت

این خیلی ساده انگارانه است که تصور کنیم هر کسی که با مدرک دانشگاهی لیسانس یا فوق لیسانس فارغ التحصیل شده و اصول تولید محتوا و سئو را فرا گرفته میتواند در امر بهینه سازی سایت و محتوای سایت به ما کمک کند .

موفقیت در گوگل = 80% موفقیت در نتایج جستجو

ساختار سایت بهینه برای موتورهای جستجو

یک ساختار بهینه برای موتورهای جستجو چگونه است ؟؟؟؟؟/ اگر ساختار یک سایت به واسطه مشکلی اجازه خزش ربات های جستجوگر گوگل را ندهد هرکاری کنید راه بجایی نمیبرید . پس بهتر است ابتدا راه حلی برای این مشکل پیدا کنید . گرفتن تست خزش اولین گام است و البته پیچیده ترین گام در بهینه سازی وب سایت سئو هم بهینه کردن ساختار سایت میباشد. ساختار سالم یک سایت شاید ۴۰۰۰% از راه موفقیت را برای شما هموار کند.

تغییرات مداوم در الگوریتم های موتورهای جستجوگر

هزینه های بهینه سازی سئو سایت

اصول کاری ما در بیش از ۹۰% پروژه های بهینه سازی وب سایت مبتنی بر دریافت هزینه بعد از حصول نتیجه است . یعنی بدون اینکه مبلغی دریافت کنید پروژه را استارت میزنیم و بصورت ماهیان و انتهای هر ماه دستمزد خود را در صورت رضایت کارفرما از روند پروژه دریافت میکنیم . هزینه های بهینه سازی سایت شما متناسب با کلیدواژه ها متغیر خواهد بود.

پلن های ارزان قیمت

پلن بهینه سازی حرفه ای بدون محدودیت کلیدواژه

پلن تک کلیدواژه ای

پلن ۲ کلیدواژه ای

پلن ۳ کیوردی و بیشتر

پلن خاص برای کلمات خاص

نقش تخصص در افزایش یا کاهش هزینه ها

رجوع به یک متخصص بهینه سازی سایت = کاهش زمان و قیمت تمام شده با نتیجه گیری زودتر

تخصص میتواند زمان را کاهش دهد .. کاهش زمان یعنی کاهش هزینه و در اصل بازدهی زودتر و سوددهی زودتر

تخصص اصلی ما بهینه سازی وبسایت میباشد برای رسیدن به صفحه اول گوگل در کلیدواژه های مطبوع مشتری – در ابتدای فرایند سایت مشتری و رقبا را آنالیز میکنیم . کلیدواژه ها تعیین میشوند . سپس یک برنامه زمانبندی معمولا ۳ ماهه , ۶۶۶ ماهه یا یک ساله به مشتری ارائه میدهیم . در پایان هر ماه شرایطی را ملاک موفقیت یا شکست قرار میدهیم . اگر در پایان ماه به آنچه وعده داده بودیم رسیده باشیم و البته با رضایت مشتری آنگاه دستمزد ما پرداخت میشود.

بهینه سازی تضمینی

تضمین موفقیت ما کارنامه ما , تضمین ما مشتریان ما و تضمین ما صداقت ماست

هیچ پروژه ای را با دریافت وجه شروع نمیکنیم ..

تماس با سئو میر

بهینه سازی سایت توسط سئو میر یک توافق برد برد است.

ما نتیجه گرفته و هزینه دریافت میکنیم .. بهینه سازی سایت تضمینی  یا سئو تضمینی سایت در عمل نمیتواند جمله دقیقی باشد ولی کار ما پرداخت هزینه بر اساس کار انجام شده و نتیجه حاصل شده است

اطمینان از حصول موفقیت و اینکه اگر ما کار خودمان را درست انجام دهیم آنگاه با مشتریمان در یک توافق برد برد کار میکنیم باعث شده است بدون دریافت حتی یک ریال وبسایت مشتریان را بپذیریم و بعد از حصول نتیجه و رسیدن به صفحه اول در کلیدواژه های مورد نظر آنگاه دستمزد خودمان را دریافت کنیم .

۸۰ روز سرنوشت ساز

۸۰ روز سرنوشت ساز میتواند شرنوشت کسب و کار شما را تعیین کند. متناسب با کلیدواژه ای که ای سایت شما در آن رقابت میکند از ۴۵ روز تا ۱۸۰ میتوانید با یک برنامه ریزی درست و هدفمند جای پای خود را در صفحه اول نتایج گوگل باز کنید.

ارائه خدمات تضمینی و بدون دریافت هزینه در حوزه وب و اینترنت مارکتینگ

انتخاب صحیح و حرکت در مسیر درست

تنها چیزی که احتیاج دارید تصمیم , انتخاب صحیح یک سئو کار و حرکت در مسیر صحیح و حاصل آن را زمانی میتوانید درک کنید که به نتیجه برسید. حتی اگر این زمان خیلی طول بکشد و کلیدواژه شما ترافیک و رقابت بالایی داشته باشد اگر درک صحیحی داشته باشید از هزینه کرد نخواهید هراسید.

پشتیبانی سایت بعد از اتمام پروژه

پایه اصلی موفقیت تیم بهینه سازی و سئو میـــر داشتن یک تیم فعال و متخصص تولید محتوا باشد . ما به بهترین نحو و در زمینه کاری شما تولید محتوا کرده و سایت شما را پشتیبانی میکنیم. ما اعتقاد داریم سئو دانش مخفی نیست و هرکس با چند ماه تلاش میتواند تا حد قابل قبولی به این دانش دست یابد . حال کسانی موفقند که رابطه بین محتوا و بهینه سازی و سئو سایت را بخوبی درک کرده باشند.

برنامه نویسی گوگل فرندلی ساختار و طراحی اپلیکیشن سایت

تماس با سئو میر

تیم برنامه نویسان وب سایت سئو میـــر متشکل از دو مهندس فارغ التحصیل از دانشگاه امیر کبیر پاسخگوی نیازهای شما برای طراحی برنامه ها و اپلیکیشن های مورد نظرتان برای ارتباط با مشتریان هستند.

تضمین سئو میر : مشتریان و بیش از 100 پروژه اجرا شده ماست.

بهینه سازی سایت در گوگل

اصلا خیلی ها وقتی صحبت از بهینه سازی سایت میکنند منظورشان در موتور جستجوی گوگل میباشد . البته باید به این نکته تاکید کنم که درسته بیش از ۸۰% کاربران در گوگل سرچ میکنند ولی در یک فرایند کامل و قوی بهینه سازی سایت باید جوری عمل شود که علاوه بر اینکه فرایند بهینه سازی سایت در گوگل انجام میشود به پارامترها و الگوریتم های سایر موتورهای جستجوگر هم توجه کافی گردد . چراکه در بازار واقعی هم از دست دادن حتی یک مشتری به صلاح نیست .

هاشیه امنیت در گوگل فقط با کار مداوم میسر میشود:

بهینه سازی سایت در گوگل

آنهایی که با گوگل بودند و تغییرات الگوریتم های آن را احساس کردن در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ ۲ بار تغییر الگوریتم و به طبع آن شرایط بهینه سازی سایت در گوگل را شاهد بودند؛ میدانند در سال 2017 حاشیه امنیتی وجود ندارد و باید بطور مستمر کار کرد.

تغییرات عمده الگوریتم ۲۰۱۷ گوگل

گوگل در سال ۲۰۱۷ تغییرات گسترده ای را در الگوریتم رتبه بندی سایتها اعمال کرد . شاید بتوان مهمترین تغییرات الگوریتم ۲۰۱۷ گوگل را نسبت به الگوریتم های پیش از آن اعتبار دهی به دامنه و پررنگ تر شدن دامنه های دات کام و در مقابل ضعیف تر شدن دامنه های آی آر دانست … و بی شک تغییر عمده دیگر حرکت شتابان تر به سمت پروتکل امنیتی https و استفاده از گواهینامه های رمز گذاری صفحات وب یا ssl میباشد.

الگوریتم گوگل و دستورالعملهای آن

ممکن است شما در سایتتان کلیه مبانی اصلی و فرعی سئو و بهینه سازی سایت را رعایت کنید ولی ساختار سایت اجازه برقراری ارتباط سالم , سریع و صحیح را به موتورهای جستجو ندهد و مانع از خزش ربات ها در صفحات سایت شود . به این مبحث زیاد پرداخته نشده است و در موارد بسیار آنالیز و بررسی صحیح این آیتم از توان سئوکاران مبتدی و متوسط و حتی برخی ازسئوکاران قوی خارج است.

بهینه سازی تصاویر

میتوان به جرات گفت که بخش عمده ای از کندی و سرعت لود پایین وبسایت ها ریشه در گرافیک و تصاویر موجود در سایت دارد . البته اگر سایت شما از لحاظ ساختاری بهینه و سالم باشد و هاست مناسب و با رسپانس سریعی داشته باشد آنگاه میتوان مقصر اصلی سرعت پایین سایت را تصاویر و گرافیک دانست . حال برای بهینه سازی تصاویر سایت چه باید کرد . از کجا باید شروع کرد ؟ آیا باید تصاویر کمتری در سایت استفاده کرد ؟

گرافیک سایت

وبسایت هایی که در زمینه های تبلیغات , دکوراسیون , عکاسی و… فعالند تمایل زیادی به داشتن چنین وبسایت هایی دارند نگران نباشید . تیم بهینه سازی و سئو وب سئو میر تا کنون حداقل ۳۰ وبسایت از این دست را با موفقیت در صفحات اول نتایج گوگل نشانده است اگر میخواهید هم گرافیک و زیبایی را داشته باشید و هم بهینه سازی و سئو را گزینه های زیادی نخواهید داشت . با ما مشورت کنید.

جزیره گوگل : سئو میر ارائه دهنده خدمات و مشاوره سئو

ارتقاء سایت در گوگل با رعایت پارامترهای بهینه سازی

بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت

برای اینکه وب سایت شما شرایط کاملا بهینه و مناسبی را از نظر موتورهای جستجوگر داشته باشد باید الزاماتی را رعایت کنید . البته شاید نیمی از راه بهینه سازی وب سایت وابسته است به مساله تولید محتوا . به شرطی که ساختار سایت اجازه خزش راحت ربات ها را بددر کنار عوامل و پارامترهای دورنی نباید از پارامترهایی که از بیرون سایت بر روی رنکینگ و نتایج تاثیر گذارند غافل بود .

کمتر از 50 فرد مسلط به بهینه سازی وب در ایران وجود دارد:

وب سایت شما را بدون دریافت هیچ هزینه اولیه در کلیدواژه های مورد نظرتان به صفحه اول گوگل می آوریم . سپس هزینه دریافت میکنیم . دفتر شیک در جردن نداریم . ولی تخصص داریم . حال انتخاب با شماست میتوانید با ۱۰ برابر هزینه بیشتر پروژه خود را به یک دفتر شیک در جردن بسپارید تا آنها به ما بسپارند یا خودتان مستقیما با ما کار کنید . خیلی کمتر از حدود ۵۰ نفر فرد توانا در بهینه سازی سایت در ایران داریم . ولی بیش از ۱۰۰۰ شرکت ارائه دهنده خدمات بهینه سازی حال باید بسنجید و تصمیم بگیرید .

موتور جستجوی گوگل

گوگل قطعا مهمترین موتو جستجو میباشد . بهینه سازی وب سایت برای گوگل هم به نوعی مهمترین بخش از فرایند بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو میباشد.

وبسایتهایی که با سیستم مدیریت محتوای opencart طراحی و راه اندازی شده اند . البته خیلی زیاد نیستند ولی معمولا مدیران وبسایت های فروشگاهی تمایل زیادی به راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود با اپن کارت را دارند . علت این امر راحتی بالا در چینش , نمایش و ویرایش محصولات است .   این سیستم مدیریت محتوا هم برخی ویژگیهای مثبت را به لحاظ بهینه سازی وب سایت, سئو دارد.

بهینه سازی وبسایت های فروشگاهی

تیم بهینه سازی و سئو سایت سئو میر تا کنون با موفقیت و رضایت کامل مشتریان بیش از ۱۰ وبسایت فروشگاهی را بهینه سازی کرده و هم اکنون با ۸ وبسایت فروشگاهی در حال کار میباشد بهینه سازی وب سایت هایی که بصورت فروشگاه اینترنتی میباشند تکنیک های خاص خود را میطلبد . تفاوت بهینه سازی و سئو این وبسایت ها عمدتا در این است که که با تعدد کلیدواژه ها میباشد .

بهینه سازی گرافیک وب سایت

آیا میدانید که گرافیک سایت شما را گوگل میبیند . داشتن یک گرافیک خوب در کنار سرعت لود مناسب سایت از اجرای موفقیت شما در نتایج موتورهای جستجو هستند ,خدمات طراحی و توسعه وب سایت و ارتقاء گرافیک و نرخ جذب سایت را از تیم خوش فکر طراحی سئو میـــر بخواهید . چینش و بینش با متد های هنری و فنی متناسب با نیازهای امروز دنیای اینترنت و بازاریابی و بهینه سازی گرافیک و سرعت بارگذاری سایت تخصص ماست.

دستمزد کارشناس سایت چقدر است؟

قیمت بهینه سازی وب سایت و الگوی تعیین دستمزد کارشناس بهینه سازی صفحات وب سایت  : اصول کاری ما در بیش از ۹۰% پروژه های بهینه سازی وب سایت مبتنی بر دریافت قیمت و هزینه بعد از حصول نتیجه است . یعنی بدون اینکه مبلغی دریافت کنید پروژه را استارت میزنیم و بصورت ماهیان و انتهای هر ماه دستمزد خود را در صورت رضایت کارفرما از روند پروژه دریافت میکنیم .

زمانبندی صفر تا صد پروژه های سئو وب سایت

بهینه سازی یک وبسایت فرایندی نیست که بتوان مدت زمان برایش تعریف کرد . هر روز رقابت سخت تر و پیچیده تر میشود , الگوریتم های گوگل هر روز در حال تغییر و دگردیسی هستند . اگر شما به دنبال حضور مستمر در بازار هستید .باید کم کم و همزمان با استفاده از خدمات یک شرکت بهینه سازی یا یک متخصص سئوکار اقدام به فراگیری این علم کنید.

کارنامه و سابقه گروه سئو میر

کارشناسان و مدیران گروه سئو میر بیش از ۷ سال متوالی در حال آموزش و تحلیل الگوریتم های گوگل بوده ایم . هزینه های بهینه سازی و سئو سایت متناسب با تغییرات الگوریتم ها , کلیدواژه ها و رقبا تعیین میشوند . یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین هزینه های سئو وب مساله زمان است . هر وبسایت از زمان شروع فرایند بهینه سازی و سئو در ۳ بازه زمانی طبقه بندی میشود . ۳ ماه هم به لحاظ هزینه و هم به لحاظ میزان کار در بالاترین رتبه قرار دارد . در ۳ ماه اول جایگاههای گوگل برای کلیدواژه های یک سایت گرفته میشود. در ۳ ماه دوم جایگاههای بدست آمده تثبیت شده و از ماه ششم فرایند مراقبت و نگهداری شروع میشود

seo وب سایت

بهینه سازی وب سایت SEO

بهینه سازی وب سایت SEO

از ۸۰ تا تا ۱۸ روز در یک بازه ۳ تا ۶ ماهه و با قیمت مناسب و بصورت تضمینی و پشتیبانی کامل پروژه های بهینه سازی وب سایت seo پشتیبانی میشوند.

بهینه سازی سایت یک مفهوم کلی است و شامل بهبود کلیه شاخص های سایت میشود ولی وقتی منظور بهینه سازی وب سایت یا seo باشد اهداف کار کمی محدود تر شده و صرفا پارامترهایی را شامل میشود که به عنوان معیار و مبنای رتبه بندی سایت ها در موتورهای جستجو بحساب میآیند . به عبارتی گرافیک سایت و ایجاد ساختاری که کاربران سایت دوست دارند در حوزه seo یا سئو جای نمیگیرد . در نهایت هدف از بهینه سازی وب سایت یا seo رسیدن به جایگاه های بالا در نتایج موتورهای جستجوگر میباشد

seo frendly content

بهینه سازی سایت seo به مجموعه ای از فعالیت ها اطلاق میشود که جهت منطبق ساختن یک سایت با خواسته ها و الگوریتم های موتورهای جستجو  و تولید محتوای سئو فرندلی : seo frendly content انجام میشوند.رعایت کردن این اصول از سوی نویسند های سایت و البته طراحان سایت نیازمند اشراف کامل آنها بر مبانی پایه الگوریتم های گوگل و سایر موتورهای جستجوست . سئو میــــ آمادگی دارد در محل شما کلاس های آموزشی سئو و بهینه سازی را برگزار کند.

قیمت بهینه سازی وب سئو SEO :

ترافیک کلید واژه ها مهمترین عامل موثر در هزینه و قیمت بهینه سازی سایت seo و سئو هستند و سایت های رقیب و میزان فعالیت آنها تا ۲۵ درصد هزینه های سئو سایت را کم یا زیاد میکنند و همچنین تعداد کلیدواژه ها تا ۲۰% میتوانند باعث تغییر در هزینه های بهینه سازی و سئو وب شوندزبان برنامه نویسی سایت , گرافیک و…. حداکثر تا ۱۰% روی هزینه های بهینه سازی و سئو موثرند

خمیرمایه موفقیت در بهینه سازی سایت seo

خمیر مایه بهینه سازی سایت seo و سئو و ابزار اصلی در دست سئوکاران با زی با کلمات و تولید محتواست . متاسفانه سئوکاران غالبا از کاربران غافل میشوند . و وبسایت ها و صفحاتشان را طوری طراحی و نشر میدهند که گوگل میپسندد . داشتن یک وب سایت گرافیکی و جذاب بدون دیده شدن به درد نمیخورد ولی داشتن یک وبسایت بهم ریخته و نامنظم در صفحه اول گوگل و با ترافیک بالا هم ارزش چندانی ندارد . یک وبسایت اگر ۱۰۰ بازدید کننده داشته باشد و یک نفر را به مشتری تبدیل کند با وبسایتی که یک بازدید کننده داشته و همان را به مشتری تبدیل کرده از نظر کارایی تفاوتی ندارند . بهینه سازی سایت برای گوگل زمانی میتواند درهای موفقیت را به کسب و کاری باز کند که همزمان برای کاربران هم وبسایت زیبایی باشد

سئو سایت

مابین تئوری بافی و سئو سازی تفاوت بسیار است ؛ مشتریان ما خود بازاریابان ما هستند . اگر به دنبال دفتر شیک هستید به سراغ ما نیایید .. اگر به دنبال شنیدن حرف های با کلاس و ترکیبی از انگلیسی و فارسی هستید به سراغ ما نیایید . اگر تشنه موفقیت و نتیجه گیری سئو سایت هستید میتوانید تماس بگیرید.
سئو سایت در عمل با تئوری بافی تفاوت های معناداری دارد ….. حتی یک دکتری نرم افزار و استاد دانشگاه شریف هم نمیتواند تضمینی بر موفقیت در سئو سایت داشته باشد . افراد بی سواد زیادی در سطح شهر تحت عناوینی چون پدر سئو وب سایت ایران و… میگردد و در جلسات پرزنت چه بسیارند مدیرانی که در دام تئوری بافی و خوش حرفی آنها می افتند.

سئو

سئو چیست ؟ چه تاثیری در زندگی و کار ما میتواند داشته باشد ؟ و هزاران سئوال از این دست را میتوانید از کسانی بپرسید که تجربه حضور در صفحه اول گوگل را داشته اند . اگر کسی حتی یک هفته سایتش صفحه اول گوگل را تاچ کرده باشد دیگر به سایر روش های بازاریابی نمیتواند فکر کند و میشود آدمی که بنز داشته و دیگه نمیتونه ماشین دیگه ای را سوار شه ؛ متاسفانه دلال بازی در همه جای اقتصاد ایراد خودنمایی میکند .

سئو | Seo
دلال بازی در صنف سئو سایت و بهینه سازی سایت هم از حدود 3 سال قبل تا کنون روند افزایشی وحشتناکی به خود گرفته است . به گونه ای که بعضی ها با استخدام تعدادی بازاریاب و آموزش تئوریک کلیات بهینه سازی وب سایت : seo  سئو به آنها هر روز چندین پروژه میگیرند و ……..

شماره تلگرام

09332978858

تماس با پشتیبانی سئو میر

09332978858

سفارش سئو سایت

از طریق فرم ثبت سفارش سئو

سئو موفق بیش از 100 سایت با سند و مدرک

اگر امروز در انتخاب سئو کار اشتباه کنید … شاید به قدری برایتان گران تمام شود که مجبور به تعطیل کردن کسب و کار خود شوید.

ما خیلی خوش حرف نیستیم   ,ما به دنبال مشتری نمیگردیم  , ما در گوگل تبلیغ نمیدهیم , سایت های ما ( سئو میر و سئو ساز دات کام ) کمتر از 8 ماه سابقه دارد ولی بیش از 6 ماهه در بین سایتهای برتر در کلمات سئو سایت , سئو وب سایت , بهینه سازی وب سایت , بهینه سازی سایت قرار داریم .ما به شرکت های شما زنگ نمیزنیم  , ما تا امروز برای پرزنت هیچ شخص یا شرکتی اقدام نکرده ایم

مشتریان ما مبلغان و گواه صداقت ما هستند

ما قرارداد های آنچنانی سئو نمی بندیم که بتوانیم مانند یک واسطه آن را به یک سئو کار ارجاع دهیم. مشتریان ما همگی خود به دنبال ما آمده اند .. و گاها مستاسل از همه جا   شما مدیر گرامی چشم باز کن .. تحقیق کن … اجازه نده با زبان بازی سرنوشت شرکتت مبهم شود.

به حرف اعتماد نکن و ادعاهای مطرح شده را بررسی کرده و تصمیم بگیر …

هجوم دلالان در پوشش پدران سئو

این افراد خود را گاها پدر سئو ایران معرفی میکنند …. وقتی از آنها در باره سایت خوشان و اینکه چرا سایت خودشان در کلماتی مانند بهینه سازی سایت , سئو سایت , بهینه سازی وب سایت , سئو وب سایت و……………. در صفحه اول یا حتی صفحه پنجم گوگل نیست ادعا میکنند خودمان نمیخواهیم بالا بیاد و نمیخواهیم رقیبانمان در جریان قرار گیرند یا به ما حمله کنند .

نه به دلالان سئو : سایت شما میتواند بیزنستان را متحول کند

بیایید به دلالان سئو نه بگوییم چون موتور محرکه بیزنستان سایت شماست؛ زیادند آدمهایی که باورشان میکنند و سایت خود را با هزینه بالا در اختیار این دلالان سئو قرار میدهند و امیدوارند تا این پدران سئو دردی از آنها دوا کنند

انتخاب های اشتباه شما مدیر گرامی نقش زیادی در افزایش دلایل بازی در همه حوزه ها و بطور خاص در صنعت سئو داشته است.

تعریف آکادمیک سئو

اگر شما هم هنوز درک درست و مفهمو سئو را نمیدانید و بدنبال فهمیدن جواب سئوال سئو چیست هستید بهتر است با ما همراه باشید.
ارائه خدمات تضمینی و بدون دریافت هزینه در حوزه وب و اینترنت مارکتینگ

تعریف آکادمیک سئو سایت : کلیه فرایند هایی که برای بهتر و زودتر دیده شدن یک وبسایت اینتر نتی انجام میشود را سئو مینامند . از دیدگاه آکادمیک سئو یک علم نوپاست ولی تفاوتی بنیادین با سایر علوم دارد . این علم بصورت روزمره در حال تغییر و تحول است و به نوعی به یک نبرد بین موتورهای جستجو و سئو کاران و وبمستر ها تبدیل شده است .

سئو وب سایت

سئو سایت یک الزام است

سئو یک انتخاب نیست … الزامیست که اگر سعی در مقاوت در برابر آن کنید سیل ناشی از آن شما را به شدت زمین خواهد زد.

سئو:

مهمترین پارامترهای سئو کدام ها هستند .. و هر یک از این پارامترها چه میزان تاثیر در حصول موفقیت ما دارند ..

سئو

مهمترین پارامترهایی که در یک پروژه سئو از لحظه شروع تا زمان نتیجه گیری میتوان از آنها نام برد به شرح زیر میباشند :

سئو و عنصر زمان:

زمان در حال تبدیل شدن به کلیدی ترین آیتم در موفقیت بهینه سازی سئو سایت ها است .به دنبال راه جایگزین برای بهینه سازی سایت و سئو سایت نباشید . شرایط و رقابت برای جایگاههای صفحه اول نتایج جستجو هر روز سخت تر میشود . و اگر دیر کنید شاید دیگر هیچ سئو کاری نتواند سایت شما را به صفحه اول گوگل بیاورد .

سئو وب سایت

سئو وب سایت به مجموعه فعالیت هایی گفته میشود که بر روی سایت انجام میگیرد تا این سایت توسط موتورهای جستجو سریعتر , بهتر و قویتر دیده شود . به کلیه این فرایند ها سئو سازی سایت اطلاق میشود – حال این بحث پیش میآید اگر ۵۰ سایت عینا و مشابه هم مراحل بهینه سازی سایت و  سئو سازی را به خوبی انجام داده باشند کدام یک از آنها در صفحه اول قرار میگیرد و چرا ؟ پاسخ این سئوال هم خیلی ساده است و هم خیلی سخت – ساده است چون با کمی تحقیق تحلیلی میتوانید براحتی علت رتبه بندی سایت ها را متوجه شوید و سخت است از آن جهت که در سئو سازی سایت هیچ گاه کلمه یا تعریفی مطلق نیست.

سئو سایت

سئو تضمینی وب سایت

بهینه سازی وب سایت و سئو تضمینی | سئو میـــــــر

گروه سئو میر با تجربه موفق بهینه سازی بیش از 100 سایت در طول 5 سال گذشته

کاری که یک کارشناس بهینه سازی سایت و متخصص سئو کار انجام میدهد عبارت است از بهینه سازی یک سایت بر اساس پارامترهای رتبه بندی موتورهای جستجو چیز خیلی فضایی نیست و هر کسی یک تا چند ماه وقت بذارد میتواند در حد کلیدواژه های معمولی گلیم خود را از آب بیرون بکشد ……… بقیه اش دیگه رقابتی است کار در جهت دست و صب به موقع ………

بهینه سازی سایت | سئو میـــر

در مواقعی که نمیدانید الان موقع صبر کردن یا باید اقدامی کنید بهتره صبر کنید . دیگه تشخیص اینکه چه زمانی باید کار کنی و چه زمانی منتظر بمانی چیزی نیست که بتوانید از کسی یاد بگیرید . بلکه باید خودتان در مسیر آن را تجربه کنید . هیچ راهی برای آموزش آن نیست . و دقیقا همین موقعیت سنجیست که تعیین میکند چه کسی موفقتر است .

سئو وب سایت را از دلال ها نخواهید

سئو سازی

سئو سازی سایت یعنی رقابت برای حضور در بیلبوردهای تبلیغاتی اتوبانی که مشتریان شما در آن تردد میکنند

اگر به عمر دامنه های ما نگاهی بیاندازید متوجه خواهید شد که دامنه SEO-SAZ.COM عمر کمتر از ۴ ماه و دامنه SEOMIR.IRR عمر کمتر از یکسال دارد … حال تنها کاری که باقیمانده مشاهده نتایج گوگل در کلیدواژه هایی مانند ( بهینه سازی سایت , بهینه سازی وب سایت , سئو وب سایت , سئو سازی سایت و..) است. حال نوبت انتخاب شماست . ما ادعایی نداریم و و بدون توجه به رقبا شبانه روزی تلاش میکنیم و بجای تئوری بافی در عمل ثابت میکنیم.

سعی کرده ایم از چیزی که مطمئن نیستیم ننویسیم .

سایت های رسمی سئو سازی و سئو میر

وبسایت های رسمی ما در حوزه سئو سازی سایت : سئو میر  و سئو ساز

اولین گام سئو سازی و بهینه سازی صفحات وب

سرعت سایت نقش کلیدی در حصول موفقیت پروژه های سئو سازی داشته و دارد و بعد از این هم این اهمیت هر روز بیشتر میشود … پس اولین گام داشتن سایتی با سرعت لود مناسب میباشد.

آیا میدانستید یکی از روش های تخریب رقبا در سئو باز کردن و بستن سایت در کمتر از 30 ثانیه است ..

این خود گویای این است که اگر سایت شما لود نشود و سهت پایین داشته باشد چه اتفاقی میافتد و باید در اولین گام بهینه سازی سئو   یا سئو سازی فکری به حال سرعت لود کنید.

میتوان به جرات گفت که بخش عمده ای از کندی و سرعت لود پایین وبسایت ها ریشه در گرافیک و تصاویر موجود در سایت دارد . البته اگر سایت شما از لحاظ ساختاری بهینه و سالم باشد و هاست مناسب و با رسپانس سریعی داشته باشد آنگاه میتوان مقصر اصلی سرعت پایین سایت را تصاویر و گرافیک دانست . حال برای بهینه سازی تصاویر سایت چه باید کرد . از کجا باید شروع کرد ؟ آیا باید تصاویر کمتری در سایت استفاده کرد ؟

بهینه سازی سایت سئو و حضور در اتوبان تردد مشتریان

وب سایت شما موتور محرک بیزنس  و بیلبورد تبلیغاتی  شماست .  برای دیده شدن باید بیلبوردتان را در اتوبان تردد مشتریانتان و مخاطبانتان نصب کنید . تیم متخصصان بهینه سازی و سئو سایت – سئو میـــر بیش از ۷ سال گام به گام با گوگل رشده کرده و تمام تلاشمان این بوده که بیشتر از اینکه به فکر کسب درآمد باشیم به فکر یادگرفتن و عقب نماندن از سرعت رشد تکنولوژی های بازاریابی دیجیتال و تغییرات الگوریتمیک گوگل بوده ایم . ما هیچ وقت خودمان را برترین ندانسته ایم و همواره دانشجو و در جستجوی بهتر شدن هستیم . هر سایتی را که بهینه سازی میکنیم با بیزنس جدیدی آشنا میشویم و دوستان جدیدی پیدا میکنیم. جز این چیز دیگری نمیخواهیم

اجرای پروژه های بهینه سازی سایت و سئو سازی بصورت گام به گام

قبل از عقد قرارداد اجرای پروژه سئو سازی و بهینه سازی سایت لازم است کلیدواژه های  درجه ۱ – ۲ – ۳ و…. کاملا مشخص شوند . این مهمترین بخش یک قرارداد بهینه سازی سایت است . اصطلاحاتی که خودتان  در بیزنس خود دارید لزوما چیزی نیستند که از طریق کاربران اینترنتی جستجو میشوند . در این بخش اعتماد کامل به سئو کار ممکن است شما را به بیراهه ببرد . یک هفته زمان بگذارید و از چندین و چند سئوکار بخواهید کلیدواژه های سایت شما را در بیاورند .

نقش کلید واژه ها در سئو سایت:

چون بحث کلیدواژه ها مهمترین آیتم در بهینه سازی و سئو سایت میباشد و مهمترین نقش را در ارتقاء ترافیک سایت و رسیدن به بهره وری حداکثری دارد از اینرو سعی میکنم اهمیت این مساله را با چن مثال روشنتر کنم . یک متخصص بهینه سازی سایت علاوه بر بلوف زدن وقتی قرار باشد کلیدواژه ها و زمانبندی دقیقا اعلام شود و مکتوب شود با احتیاط عمل کرده و با وجود دانستن سعی در گنجاندن کلیدواژه های آسانتر و کم ترافیک تر در قرار داد میکند . اهمیت یک کلیدواژه کم ترافیک با یک کلیدواژه پرترافیک خیلی بیشتر از آن چیزی است که بتوانید تصورش را بکنید .

سئو  سازی: کیمیاگری قرن ۲۱

در قرن ۲۱ باور کنید یکی از اصلی ترین مواردی که میشه ازش به عنوان کیمیاگری نام برد سئو سایت است . که در نهایت منجر به انقلابی در فروش شما خواهد شد .سئو توانسته است محدودیت مکانی و نیز همچنین وابستگی به ارتباطات را از بین ببرد و در مدت زمان کوتاهی برای کسب و کار شما سودآوری بالایی را داشته باشد.

تاثیر پارامتر کار و تلاش در اجرای یک پروژه موفق:

کار در فرایند سئو و بهینه سازی سایت میتواند متضمن و مکمل دانش سئوکار باشد . کار زمانی میاواند سودبخش باشد که در مسیر  صحیح و بر مبنای یک دانش قوی استوار باشد …… البته خود کار زیاد حتی اگر با دانش کم و متوسط انجام شود مطمئن باشید از سئوکار زبده و متخصص ولی تنبل بهتر نتیجه خواهید گرفت . این را من به شما تضمین میدهم . متاسفانه خیلی از افرادی که تخصص بالایی دارند کارکردن بلد نیستند یا به عبارت بهتر تنبلند .

کلاس آموزش سئو سایت

برای ثبت نام در کلاس و دوره های آموزش سئو سایت که توسط کارشناس ارشد سئو با سابقه 7 سال فعالیت گروه سئو میر برگزار میشود به صفحه تماس با ما رفته و فرم درخواست کلاس آموزش سئو سایت را تکمیل نمایید .

همچنین دوره آموزش سئو سایت بصورت خصوصی هم پذیرفته میشود که لازم است برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اصلا منطقی نیست که آدم عاقل همیشه متکی به دیگران باشد . راه درست این است که در حین دریافت خدمات از یک شرکت بهینه سازی سئو همزمان به هر طریق ممکن دنبال آموزش سئو و بهینه سازی وب سایت باشیم . چون این فرایند همیشگی است و قرار نیست شما همیشه نیازمند خدمات سئو سایت باشید . دپارتمان آموزش سئو میر در حین اجرای پروژه آموزش های لازم را به شما ارائه میدهد.

کلاس آموزش سئو

دوره آموزش خصوصی سئو و بهینه سازی وب سایت

دوره آموزش سئو سایت در ونک

کانال تلگرام آموزش سئو

در راستای پاسخ گویی به آن دسته از کاربران و وبمسترهایی که در شبکه اجتماعی تلگرام به دنبال دریافت آخرین اخبار و مقالات آموزشی سئومیر در زمینه بهینه سازی و سئو سایت , بازاریابی و برندینگ اینترنتی , اخبار الگوریتم های گوگل هستند کانال تلگرام سئومیر راه اندازی شد . با عضویت در کانال تلگرام سئومیر پشتوانه و

کانال تلگرام آموزش سئو

دلگرمی ما باشید . تمامی مطالب و مقالات سایت را در کانال تلگرام ما دنبال کنید .

مشاوره و آموزش رایگان در کانال تلگرام ما

با عضویت در کانال تلگرام سئو میر بصورت رایگان و روزانه آموزشهای سئو را دریافت کنید.

در حد توان و دانشمان آمادگی داریم به پرسش های شما پاسخ دهیم . برای مشاوره و آموزش سئو و  بهینه سازی سایت : seo صرفا با شماره ۰۹۳۳۲۹۷۸۸۵۸ تماس بگیرید.

دوره ۲ ماهه آموزش بهینه سازی سایت : سئو

سئومیر قصد دارد از تاریخ  اول بهمن ماه ۹۵ تا پایان شهریور یک دوره آموزش بهینه سازی سئو سایت را اجرا کند.در این دوره ۲ ماهه ۸ کلاس ۳ ساعته برگزار خواهد شد و دانش جویان از ابتدای دوره هر یک ۳ کلیدواژه را انتخاب خواهند کرد و فرایند آموزش کاملا تجربی و حصول نتیجه در دوره آموزش خواهد بود.

مقالات سایتهای بین المللی آموزشی و آنالیزی سئو

بهترین راه آموزش سئو استفاده از رفرنس های بین المللی آموزشی میباشد . در ادامه بعضی از رفرنس ها و سایتهای آموزش سئو به پیشنها سئو میر : جزیره گوگل

seo moz               آموزش کار با گوگل وبمستر        مقاله آموزشی        google seo guide               گام به گام برای داشتن سایت گوگل فرندلی             searchengine              سئو سازی

تعرفه خدمات بهینه سازی و سئو سایت

بطور کلی ۳ روش کلی برای محاسبه و تعرفه بندی خدمات بهینه سازی سایت و خدمات سئو سایت وجود دارد  که عبارتند از :تعیین تعرفه خدمات بهینه سازی و سئو سایت بر مبنای رنک و جایگاه بدست آمدهلیست قیمت و تعیین تعیین تعرفه خدمات بهینه سازی و سئو سایت بر اساس تعرفه ماهیانهلیست قیمت تعیین تعرفه خدمات بهینه سازی و سئو سایت بر مبنای میزان تاثیر در کسب و کار

آیا سایت شما مشکل خزش ربات دارد ؟

تولید محتوای گوگل فرندلی

یک وبسایت اگر مشکل خزش نداشته باشد شما میتوانید براحتی با کسب آموزش های لازم در زمینه اصول تولید محتوای گوگل فرندلی در کلیدای سبک مستقل شوید.

مقالات آموزش سئو را در وب سایت SEO MIR دنبال کنید

بطور مرتبط میکوشیم تا مقالات و مطالب آموزش مرتبط با سئو و بهینه سازی وب سایت را در وبسایت SEO MIR منتشر کنیم.
برخی از این مطالب آموزشی بر اساس تجربیات کارشناسان سئو میر نگارش شده اند و مبنا و معیار نیستند.

دانش و تجربیاتمات تقدیم به شما : گروه سئو سازی وب SEO MIR