سئو میر https://seomir.ir خدمات بهینه سازی و سئو سایت , خدمات پشتیبانی سایت , طراحی سایت , آموزش و مشاوره سئو سایت - سئو Wed, 14 Feb 2018 22:39:04 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.4 راه اندازی سایت تخصصی نقاشی ساختمان https://seomir.ir/building-painting/ https://seomir.ir/building-painting/#respond Wed, 03 Jan 2018 22:56:19 +0000 https://seomir.ir/?p=15188 سایت نقاشی ساختمان به اطلاع کلیه افرادی که در صنف نقاشی ساختمان فعالیت دارند میرساند گروه بهینه سازی سایت سئو میـــر از 10 دیماه 96 مصادف با اول ژانویه 2018 اقدام به راه اندازی وبسایت تخصصی نقاشی ساختمان کرده است تا از این طریق پلی باشد بین کسانی که نیازمند خدمات نقاشی ساختمان هستند با […]

نوشته راه اندازی سایت تخصصی نقاشی ساختمان اولین بار در سئو میر. پدیدار شد.

]]>
سایت نقاشی ساختمان

سایت تخصصی نقاشی ساختمان و منزل

به اطلاع کلیه افرادی که در صنف نقاشی ساختمان فعالیت دارند میرساند گروه بهینه سازی سایت سئو میـــر از 10 دیماه 96 مصادف با اول ژانویه 2018 اقدام به راه اندازی وبسایت تخصصی نقاشی ساختمان کرده است تا از این طریق پلی باشد بین کسانی که نیازمند خدمات نقاشی ساختمان هستند با استادکارانی که در این زمینه خدمات ارائه میکنند .

درج تبلیغ رایگان نقاشان ساختمانی کل کشور

از کریسمس 2018 تا نوروز 1397 ثبت نام و درج تبلیغ در این سایت رایگان خواهد بود و کسانی که در این بازه زمانی وارد سایت مذکور شده و تبلیغ خودشان را در زمینه ارائه خدمات نقاشی ساختمان برای ما ارسال نماییند به مدت 6 ماه از تاریخ ثبت بصورت رایگان آگهی ویژه در سایت خواهند داشت .

ثبت نام در سایت نقاشی ساختمان

برای ورود و ثبت نام نقاشان ساختمانی و درج تبلیغ به لینک زیر مراجعه نمایید.

ثبت نام در سایت تخصصی نقاشی ساختمان

نوشته راه اندازی سایت تخصصی نقاشی ساختمان اولین بار در سئو میر. پدیدار شد.

]]>
https://seomir.ir/building-painting/feed/ 0
حذف سایت از صفحات و نتایج گوگل – کاهش رتبه ناگهانی سایت https://seomir.ir/%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a7%d8%b2-%d8%b5%d9%81%d8%ad%d8%a7%d8%aa-%d9%88-%d9%86%d8%aa%d8%a7%db%8c%d8%ac-%da%af%d9%88%da%af%d9%84-%da%a9%d8%a7%d9%87%d8%b4-%d8%b1%d8%aa%d8%a8/ https://seomir.ir/%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a7%d8%b2-%d8%b5%d9%81%d8%ad%d8%a7%d8%aa-%d9%88-%d9%86%d8%aa%d8%a7%db%8c%d8%ac-%da%af%d9%88%da%af%d9%84-%da%a9%d8%a7%d9%87%d8%b4-%d8%b1%d8%aa%d8%a8/#respond Thu, 30 Nov 2017 11:21:19 +0000 http://seomir.ir/?p=2000 نوشته حذف سایت از صفحات و نتایج گوگل – کاهش رتبه ناگهانی سایت اولین بار در سئو میر. پدیدار شد.

]]>

حذف سایت از گوگل

به دلایل مختلفی ممکن است تمام یا یکی از صفحات یک سایت از گوگل حذف شود . حذف سایت از گوگل دلایل مختلف را میتواند داشته باشد و بررسی علت و رفع مشکل کاری پیچیده و کاملا تخصصی است .

 حذف سایت از گوگل

اگر شما هم درگیر بحران و مشکل حذف سایت از گوگل هستید ما سعی میکنیم تجربیات خودمان را با شما در میان بگذاریم تا در مواجه با مشکل حذف سایت از گوگل , حذف ناگهانی سایت از گوگل و حذف سایت از نتایج گوگل ابتدا بتوانید وجود یا عدم وجود این مشکل را بدرستی متوجه شوید , در مرحله بعدی دلایل آن را شناسایی کرده و در نهایت علت ها را مرتفع کنید . که در مواردی کاملا تکنیکی است و این مطلب برای افراد مبتدی فقط میتواند در حد خیلی کمی مفید باشد.

نظر MIR AMIR در خصوص حذف سایت از گوگل

تجربیات شخصی و نکته نظر های مدیر سایت سئو میــــر و کارشناس سئو کار MIR AMIR

من تا به امروز چندین حالت و دلیل افت ناگهانی جایگاه سایت و حذف سایت از گوگل را در سایتهای مختلفی که کار میکردم تجربه کردم . من ( MIR AMIR ) حاصل تجربیات خودم را چند جمله قصد دارم با شما در میان بگذارم.

حذف از گوگل بخاطر عدم رعایت اصول لینک بیلدینگ

لینک سازی شدید و در بازه زمانی کوتاه ( تقریبا 100 دامین یا 500 بک لینک در 10 روز )   این مورد رایج ترین دلیل افت ناگهانی سایت و حذف از نتایج گوگل میباشد .. افزایش اتوریتی سایت سئوموز زیاد در بازه های زمانی کم از علائم زیاده روی در بک لینک گیری میتواند باشد. از نظر من

حذف سایت از گوگل بخاطر رعایت نکردن کپی رایت

استفاده از مطالب کپی سایت های دیگه و مورد شکایت قرار گرفتن از سوی سایت های منبع در سایت Digital Millennium Copyright Act  – این مورد حذف از گوگل اگر رخ دهد رفع مشکل سخت و زمانبر خواهد بود.

حذف بخاطر ارتباط با دامنه های اسپم

اتصال دامنه هایی با اسپم رنک خیلی بالا بصورت ریدایرکت یا پارک دامنه : این مورد کاملا تکنیکی است و سایت های رقیب هم میتوانند برای تخریب و حذف سایت همدیگه اینکار را بکنند.

حذف سایت از گوگل بخاطر هک یا ویروسی شدن سایت

وجود ویروس یا فایل مشکوکی در سرور که گوگل احتمال میدهد هاست ویروسی شده یا هک شده باشد. موجب حذف ناگهانی سایت از گوگل میشود. این مورد اگر پیش بیاد در گوگل وبمستر سایت ارور قرمز میگیرد.

حذف سایت از گوگل بخاطر استفاده از میکرو دیتا نامناسب

استفاده از میکرو دیتا ( استراکچر دیتا ) نا معتبر  , نامرتب یا ناسازگار با سیستم مدیریت محتوای سایت هم میتواند باعث حذف سایت از گوگل شود.

بسته شدن در متا ربوت یا حذف از وبمستر

این مورد هم در میان وبمستر های آماتور و مبتدی خیلی رایج میباشد . گاها بصورت اتفاقی و بدون توجه به عواقب متا ربوت بسته میشود . یا حتی موارد زیادی داشته ایم که نیرو هایی که قبلا روی سایت کار میکرده اند و به نوعی دسترسی داشته اند اقدام به حذف عمدی سایت از نتایج گوگل میکنند.

رفع مشکل حذف ناگهانی سایت از نتایج گوگل

این 6 مورد در طی سالیانی که من کار بهینه سازی سئو سایت انجام میدهم مواردی بودم تنها مواردی بوده اند که باهاشون برخورد داشته ام . که موجب حذف سایت از گوگل بصورت ناگهانی یا با اخطار های قبلی میشوند .

در برخورد با مساله حذف سایت از گوگل ابتدا نام برند و سایت مورد نظر را در گوگل سرچ کنید .اگر حتی با جستجوی نام سایت هم در نتایج نیستید قطعا مشکلی پیش آمده است و برای رفعش ابتدا به پنل وبمستر تولز خودتان مراجعه نمایید . اگر در وبمستر ارور قرمز و زرد گرفته اید پیام را باز کنید و دلیل را بررسی کرده و برای رفعش اقدام شود .. ولی اگه در وبمستر سایت هیچ پیغامی دریافت نکرده اید توصیه میشود چند روزی ( تا یک هفته ) هیچ کاری نکنید .. اگر مشکل خود بخود حل نشد آنگاه باید دنبال کشف علت و رفع مشکل حذف ناگهانی سایت از نتایج گوگل باشید.

آیا رفع مشکل حذف از گوگل تخصص خاصی نیاز دارد؟

قطعا رفع مشکل حذف سایت از گوگل تخصص میخواهد و در مواردی مانند زیاده روی در لینک سازی نیازی به تخصص خاصی نیست و باید صبر کنید و چند روزی کاری روی سایت انجام ندهید . در بقیه موارد کشف علت و رفع مشکل قطعا نیاز به تخصص دارد.

سئو میـــر در کنار شماست

اگر در این زمینه مشکلی دارید سئو میـــر میتواند متناسب با سطح مشکلی که پیش آمده آن را حل نماید . برای این منظور میتوانید با واحد پشتیبانی ما در تلگرام به شماره 09332978858  مشورت کنید .

در این بابت 2 تا مطلب نسبتا خوب هم تو اینترنت وجود دارد که میتوانید از آنها هم استفاده کنید . این مقاله شش پرسش و پاسخ را به ترتیب اهمیت ایجاد نموده تا شما دلیل یا دلایل افت ناگهانی سایت خود در موتورهای جستجو را بیابید. ما این مقاله را تماما در ادامه کپی کرده ایم و اعلام میکنیم تمامی محتوایی پایین تر از این پاراگراف کپی از سایر منابع هستند و سئو میـــر در نگارش یا کیفیت آنها نقش و مسئولیتی ندارد.


مقاله کپی شده از سایر سایت ها : پرسش و پاسخ دلایل حذف سایت از نتایج گوگل


سوال دوم : آیا تغییر ناگهانی در وب سایت رخ داده است ؟

گاهی اوقات پیش می آید که سایت خود را مجددا طراحی می نمائید (طراحی دوباره)، یعنی چند روزی سایت به نمایش گذاشته نمی شود و همچنین آدرس دیگری را در این چند رو فراهم نکرده اید که ، سایت شما در این مدت به آدرس دیگری redirect شود ، این عمل یاعث نابودی رتبه سایت شما می شود ، علاوه بر این ، این تغییرات ممکن است فقط به طراحی مجدد قالب محدود نشود ، بلکه اگر شما محتوای سایت خود را حذف کرده باشید یا اینکه به گونه  ای حذف شده باشند  یا ساختار سلسله مراتبی سایت خود را تغییر داده باشید ، این کار عواقب چندان جالبی را برای شما نخواهد داشت ، برای حل این مشکل نیز یک راه گریزی نیز وجود دارد ، برای این کار شما می توانید از پایگاه Wayback Machine استفاده نمائید ، این پایگاه ، Archive مطالب سایت شما را نگهداری خواهد کرد .

نکته :
 این پایگاه از دامنه های ir پشتیبانی نمی کند.!

در ضمن اگر شما از یک CMS خاص برای مدیریت سایت خود استفاده می نمائید ، در صورتی که یک تغییر ناگهانی ناخواسته در سایت شما پیش آید ، این CMS ها Log هایی را ذخیره می کنند که دلیل این کار را برای شما بیان خواهند کرد.

سوال سوم : آیا سایت شما هک شده است؟

همیشه هک کردن یک وب سایت به معنای از بین بردن آن نیست ، هکرها ممکن است بدون این که شما متوجه شوید ، سایت شما را به یک اسپم تبدیل کنند ، حتی می توانند یک دایرکتوری پر از اسپم در سایت شما ایجاد نمایند ، بدون اینکه شما متوجه شوید ، و زمانی که موتورهای جستجو به سراغ سایت شما می آیند ، سایت شما را به عنوان یک سایت اسپم تشخیص داده و بدین گونه رتبه سایت شما ویران می شود.
نصب ابزار  وب مستر گوگل و بینگ مایکروسافت کمک بسزایی در امر تشخیص آسیب پذیری سایت خواهند نمود ، همچنین استفاده از کلمه کلیدی links برای وب سایت ها همانند links:yoururl در گوگل شما را در شناسایی اسپم ها راهنمایی می نماید.
مراحل جلوگیری از هک شدن سایت بستگی به CMS مورد استفاده توسط سایت دارد ، این موارد می تواند شامل ، Backup گیری از اطلاعات و محتویات سایت ، تغییر پسورد FTP ، کلمه عبور سایت و پایگاه داده باشد.
به صورت عمومی برای حفظ امنیت بیشتر  سایت خود سعی کنید :

  • همواره از آخرین نسخه CMS سایت خود استفاده نمائید
  • از کلمات عبور (Passwords) پیچیده و ترکیبی استفاده نمائید
  • از ورژن های مختلف سایت خود به صورت اتوماتیک Backup بگیرید.
  • از ابزارهای وب مستر بینگ و opt-in در ایمیل ها استفاده نمائید.

نکته :
Opt-in به معنای جمع آوری ایمیل ها می باشد البته نه برای سوء استفاده به عنوان اسپم

سوال چهارم : آیا موتورهای جستجو ، الگوریتم خود را آپدیت کرده اند ؟

زمانی ممکن است سایت شما در عین بروزرسانی ، انجمن خوب ، وبلاگ خوب و… به طور ناگهانی دچار افت قابل توجهی از سوی موتورهای جستجو شود ، اگر وب سایت شما نیز قربانی یک به روزرسانی الگوریتم می باشد ، در ابتدا باید تجزیه و تحلیل کنید که موتورهای جستجو در الگوریتم جدید خود ، نسبت به چه استراتژی هایی حساس شده و ان را تقلب به حساب می آورد ، اگر این مسئله تغییر الگوریتم به صورت عمده باشد ، ممکن است لازم باشد شما نیز ساختار سلسله مراتبی سایت خود را از قبیل محتوا ، لینک ها و … تغییر دهید.

سوال پنجم :آیا شما در رتبه بندی توسط موتورهای جستجو مجازات شده اید؟

اگر موتورهای جستجو الگوریتم خود را آپدیت کنند و شما همواره خود را به صورت متقابلی بروزرسانی نکنید ، شما دچار یک افت قابل توجه از لحاظ رتبه بندی خواهید شد ، به طور خلاصه ممکن است که شما  در گذشته از لینک های خراب یا محتوای اسپم در سایت خود استفاده کرده باشید و با الگوریتم جدید موتورهای جستجو مواجه شده باشید ، این الگوریتم های جدید ، لینک ها و محتوای اسپم شما را شناسائی نموده اند ، و اینگونه سایت شما با افت رتبه بندی مجازات خواهد شد ، برای حل این مشکل بهتر با  یک مشاور سئو مشورت نمایید.

سوال ششم : آیا سایت شما قربانی سئو منفی نشده است ؟

اگر شما هیچکدام از ۵ مشکل قبلی را نداشته اید ، و هنوز هم شما دچار افت ناگهانی در موتورهای جستجو می باشد ، ممکن است که شما قربانی سئو منفی شده باشید ، سئوی منفی مجموعه فعالیت‌هایی است که معمولاً رقیبان کاری شما در اینترنت برای کاهش رتبه سایت شما و نمایش سایت خود در رتبه های بالاتر صفحه نتایج گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر انجام می‌دهند.
برای کمک به حل این مشکل ، ابزارهایی طراحی شده  که می توانید از آن ها برای حفاظت سایت  خود در برابر سئوی منفی استفاده نمائید . به زودی در بخشی دیگر به معرفی این ابزار ها می پردازیم.

نوشته حذف سایت از صفحات و نتایج گوگل – کاهش رتبه ناگهانی سایت اولین بار در سئو میر. پدیدار شد.

]]>
https://seomir.ir/%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a7%d8%b2-%d8%b5%d9%81%d8%ad%d8%a7%d8%aa-%d9%88-%d9%86%d8%aa%d8%a7%db%8c%d8%ac-%da%af%d9%88%da%af%d9%84-%da%a9%d8%a7%d9%87%d8%b4-%d8%b1%d8%aa%d8%a8/feed/ 0
پارامتر های ثابت موثر در سئو سایت https://seomir.ir/%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%85%d8%aa%d8%b1-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ab%d8%a7%d8%a8%d8%aa-%d9%85%d9%88%d8%ab%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%d8%a6%d9%88-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/ https://seomir.ir/%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%85%d8%aa%d8%b1-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ab%d8%a7%d8%a8%d8%aa-%d9%85%d9%88%d8%ab%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%d8%a6%d9%88-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/#respond Wed, 29 Nov 2017 19:04:35 +0000 https://seomir.ir/?p=15145 سئو شامل مجموعه ای از پارامتر های ثابت و پارامترهای متغیر میباشد که باید روی یک سایت اعمال شود تا بتواند جایگاه مناسبی را در نتایج جستجو بدست آورد .. شاید نفس تقسیم بندی پارامترهای موثر بر سئو به دو گروه ثابت و متغیر کمی ناموس به نظر بیاید .. در کل قصد داریم تا در […]

نوشته پارامتر های ثابت موثر در سئو سایت اولین بار در سئو میر. پدیدار شد.

]]>
سئو شامل مجموعه ای از پارامتر های ثابت و پارامترهای متغیر میباشد که باید روی یک سایت اعمال شود تا بتواند جایگاه مناسبی را در نتایج جستجو بدست آورد .. شاید نفس تقسیم بندی پارامترهای موثر بر سئو به دو گروه ثابت و متغیر کمی ناموس به نظر بیاید ..

در کل قصد داریم تا در این مطلب دو گروه مختلف کارهایی که برای بهینه سازی سئو لازم هستند را بررسی کنیم .

پارامترهای ثابت

پارامترهای ثابت آندسته از پارامترها هستند که با تغییر الگوریتم های گوگل دچار تغییر و تحول نمیشوند و به عبارتی اصول پایه ای هستند که هر سایت برای موفقیت در بازاریابی اینترنتی باید آنها را رعایت کند . برخی از این پارامترهای سئو عبارتند از :

عمر دامنه – گوگل تراست دامنه – سوشال سیگنال  – سرعت بارگذاری صفحات سایت  – گرافیک مناسب و کاربر پسند – تولید محتوای سایت – موبایل فرندلی بودن سایت

همانگونه که ملاحضه میکنید این پارامترها فارغ از الگوریتم گوگل در همه سالها اهمیت خود را یکسان و رو به افزایش داشته اند و هرگز با تغییر الگوریتم مثلا داشتن یک سایت سریع و موبایل فرندلی از اهمیتش و تاثیرش بر سئو کاسته نمیشود .

پارامترهای متغیر:

این پارامتر ها متناسب با الگوریتم های رتبه بندی گوگل دچار تغییر و تحول میشوند مانند متا تگ ها – تگ بندی html  – سوشال متالینک بیلدینگ و…

نتیجه : برای داشتن یک سایت موفق هر دو گروه پارامتر ها باید در سایت لحاظ شوند و متناسب با سطح رقابت در کلیدواژه مورد نظر از همه پارامترها باید حداکثر استفاده را برد.

 

نوشته پارامتر های ثابت موثر در سئو سایت اولین بار در سئو میر. پدیدار شد.

]]>
https://seomir.ir/%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%85%d8%aa%d8%b1-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ab%d8%a7%d8%a8%d8%aa-%d9%85%d9%88%d8%ab%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%d8%a6%d9%88-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/feed/ 0
آنالیز تعداد سرچ و جستجوی کلمه ها در گوگل پایه تولید محتوا https://seomir.ir/search-analyses/ https://seomir.ir/search-analyses/#respond Tue, 28 Nov 2017 20:02:50 +0000 https://seomir.ir/?p=15095 تعداد سرچ یک کلمه در گوگل آدم های باهوش لزوما مسیری را نمیروند که همه میروند .. شناسایی کلمات پرترافیک و تعداد سرچ یک کلمه در گوگل مبنای تدوین استراتژی تولید محتوا و سئو سایت میباشد . اگر در تعیین تعداد سرچ یک کلمه در گوگل با موفقیت عمل کنید براحتی میتوانید اولویت ها را تعیین کنید ولی […]

نوشته آنالیز تعداد سرچ و جستجوی کلمه ها در گوگل پایه تولید محتوا اولین بار در سئو میر. پدیدار شد.

]]>
تعداد سرچ یک کلمه در گوگل

آدم های باهوش لزوما مسیری را نمیروند که همه میروند .. شناسایی کلمات پرترافیک و تعداد سرچ یک کلمه در گوگل مبنای تدوین استراتژی تولید محتوا و سئو سایت میباشد .

آنالیز سرچ گوگل

اگر در تعیین تعداد سرچ یک کلمه در گوگل با موفقیت عمل کنید براحتی میتوانید اولویت ها را تعیین کنید ولی سایتهای موفق از هیچ کلمه ای نمیگذرند و حتی یک کاربر را هم براش برنامه دارند تا اگر کاربری کلمه ای خاص را سرچ میکند محتوایی مناسب برای گرفتن جایگاه در آن کلمه خاص هم تولید کنند .

تعداد جستجوی کلمات در گوگل

هر چقدر تعدادی جستجوی کلمات مختلف در گوگل بالاتر باشند رقابت بالاتری هم دارند ولی اگر باهوش باشید در هر زمینه ای میتوانید تعدادی کلمه پیدا کنید که رقابت بالایی از نظر سئو و بهینه سازی سایت ندارند ولی تعداد جستجو و سرچ خوبی دارند . آنالیز سرچ گوگل و  شناخت صحیح تعداد جستجوی کلمات در گوگل بستر ساز تصمیم گیری برای تولید محتوای سایت و تگ بندی های و تایتل بندی محتوا هاست.

بطور کلی هر کلمه ای که در گوگل هر ماه بیش از 30 بار سرچ میشود اهمیت دارد و باید در استراتژی تولید محتوا و سئو جای داشته باشد . اگر فرضا در این کلمه خاص که تعداد 30 بار در ماه جستجو میشود جایگاه خط یک گوگل را داشته باشید با آمارهای گوگل که رتبه یک گوگل بطور متوسط  60 درصد کاربران را جذب خود میکند میتوانید مطمئن باشید از 30 کاربری که آن کلمه خاص را جستجو کنند حداقل 20 کاربر به سایت شما مراجعه خواهند کرد . پس می ارزد که روش کار شه  و تعداد سرچ یک کلمه در گوگل بدرستی آنالیز شه.. و کافیست 10 تا از این کلمات نسبتا کم سرچ را کنار هم بگذارید و آنگاه تعداد سرچ آنها معادل میشود با یک کلمه متوسط و 50 تا از کلمات ریز بازدیدی معادل یک کلمه پررقابت خیلی قوی را به سایت شما خواهند داد اگر این 50 کلمه ریز را بدرستی شناسایی کرده و در جهت گرفتن جایگاه در آنها اقدام نمایید .

شناسایی کلمات سرچ شده در گوگل اولین گام برای برنامه ریزی سئو میباشد

انسان های باهوش در مواقع بسیاری بر خلاف جریان آب شنا میکنند و در دید عوام گاها به آدم ها احمق هم شبیه میشوند ولی در نهایت همگان لب به تحسینشان باز میکنند.  آنالیز سرچ گوگل و تعداد جستجوی کلمات در گوگل اولین گام و اصلی ترین گام موفقیت در بهینه سازی سایت میباشد.

در شرایطی که همه سایتها و سئو کاران به شدت برای گرفتن جایگاه در کلمات پرترافیک و پر رقابت در تلاشند. و سئو این کلمات عملا آدم حرفه ای و فعال میخواد و هزینه سئو بسیار زیادی برای گرفتنشان باید صرف شود.  آدم هایی هم پیدا میشوند که با کمی آنالیز و تحقیق و نکته سنجی کلیدواژه هایی را پیدا میکنند که ترافیک و سرچ بالایی داره ولی بر خلاف کلمات دیگه رقابت برای آنها خیلی خیلی پایین تره …

آنالیز سرچ گوگل

یک سایت موفق حتی از یک کاربر هم نمیگذرد و در مباحث مختلف حوزه کاریش اقدام به انتشار محتوای اختصاصی میکند ولی این به معنای موفقیت همه سایتهایی که نرخ انتشار مطلبشان خیلی زیاد است. تضمین شده است . بلکه سایتهایی موفق میشوند که با استراتژی و اهداف مشخص اقدام به آنالیز سرچ گوگل و تعداد جستجوی کلمات در گوگل کرده و  انتشار مطالب میکنند و در وحله اول کلیدواژه های ریز  و درشت را بدرستی شناسایی میکنند و در وحله دوم به تناسب بانکی از کیوردها که در اختیار خواهند داشت اقدام به تدوین استراتژی مشخص و انتشار مطالب اختصاصی برای هر کلید واژه یا گروهی از کلیدواژه ها میکنند .

نحوه آنالیز تعداد سرچ و جستجوی کلمه ها در گوگل

حال سئوالی که اینجا مطرح میشود این است که از کجا باید کلیدواژه های ریز و درشت کسب و کارمان را که در گوگل توسط کاربران جستجو میشوند را شناسایی کنیم ؟ و تعداد سرچ یک کلمه در گوگل و تعداد جستجوی کلمات در گوگل را با کمک چه ابزار آنالیز سرچ گوگل بررسی کنیم؟

سئو میر تا کنون یک مطلب در اینخصوص منتشر کرده است که نحوه پیدا کردن کلیدواژه ها از طریق گوگل را شرح میدهد و بزودی مطالب دیگری در اینخصوص منتشر خواهیم کرد . قطعا اگر جستجو کنید در اینترنت میتوانید منابع آموزشی مفیدی در این موارد هم میتوانید در سایتهای فارسی زبان و لاتین زبان پیدا کنید.پیدا کنید .

 

 

نوشته آنالیز تعداد سرچ و جستجوی کلمه ها در گوگل پایه تولید محتوا اولین بار در سئو میر. پدیدار شد.

]]>
https://seomir.ir/search-analyses/feed/ 0
استفاده از واقعیت مجازی در سایت نزدیکتر از همیشه به واقعیت https://seomir.ir/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a8%d8%a7-%d9%88%d8%a7%d9%82%d8%b9%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ac%d8%a7%d8%b2%db%8c/ https://seomir.ir/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a8%d8%a7-%d9%88%d8%a7%d9%82%d8%b9%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ac%d8%a7%d8%b2%db%8c/#respond Tue, 28 Nov 2017 18:19:25 +0000 https://seomir.ir/?p=14903 تقریبا روزی نیست که در اخبار مرتبط با تکنولوژی از تکنیکی بنام واقعیت مجازی چیزی نشنویم . واقعیت افزوده و واقعیت مجازی دو مفهوم نسبتا مجزا از هم هستند که با روندی که در حال توسعه است قطعا در چند سال آینده جای پای خود را در زندگی بشر باز خواهد کرد و به بخشی […]

نوشته استفاده از واقعیت مجازی در سایت نزدیکتر از همیشه به واقعیت اولین بار در سئو میر. پدیدار شد.

]]>
تقریبا روزی نیست که در اخبار مرتبط با تکنولوژی از تکنیکی بنام واقعیت مجازی چیزی نشنویم . واقعیت افزوده و واقعیت مجازی دو مفهوم نسبتا مجزا از هم هستند که با روندی که در حال توسعه است قطعا در چند سال آینده جای پای خود را در زندگی بشر باز خواهد کرد و به بخشی از زندگی روزمره ما تبدیل خواهد شد.

واقعیت مجازی

 فروشگاه‌های اینترنتی در آینده قطعا به سمت استفاده از واقعیت افزوده و واقعیت مجازی خواهند رفت. پیش‌نیازها و دلایل حرکت به سمت تولید محصولاتی قابل لمس برای کاربران را بشناسیم.

به گزارش رویاگر پارس؛ واقعیت مجازی به ما امکان می‌دهد بودن در فضاهایی را تجربه کنیم که در دسترس ما نیستند، از ما دور هستند و یا خطرات زیادی در واقعیت دارند.  قصد داریم تا آینده‌ی تجارت الکترونیک و سایت‌های اینترنتی و امکان استفاده از واقعیت مجازی را در سایت‌های مختلف در سطحی گسترده واکاوی کنیم.

اگر شما دو فروشگاه اینترنتی را مقایسه کنید که یکی فروش موبایل دارد و دیگری فروش کاغذ دیواری و اگر این دو سایت از نظر سئو و جایگاه گوگل و اعتبار بین مردم کاملا در شرایط مشابه باشند، به طور حتم میزان فروش کاملا متفاوتی دارند و در حال حاضر سایت‌هایی که اقدام به فروش محصولاتی نظیر پوشاک و کاغذ دیواری می‌کنند با مشکلات بسیاری مواجه هستند و به هر اندازه از تصاویر استفاده کنند نمی‌توانند حس لمس جنس را به مشتری بدهند.

واقعیت مجازی به راحتی میتواند حلال این مشکل باشدو کاربر از هر کجای دنیا می‌تواند جنس محصول را بخوبی درک کند.

پیشنیازهای استفاده از واقعیت مجازی در سایت

پیشنیاز طراحی سایت با واقعیت مجازی در مرحله اول عمومیت یافتن عینک‌های واقعیت مجازی یا محصولاتی مشابه آن است که به کاربران اجازه می‌دهد از طریق آنها بتوانند از امکانات سایتی که محصولاتش را در بستر واقعیت مجازی ارائه کرده است استفاده کنند .

در حال حاضر این تجهیزات هم خیلی گران هستند و هم خیلی حجیم؛ ولی با روند توسعه‌ای که دارند به راحتی می‌توان حدس زد که در سال‌های نه چندان دور واقعیت مجازی می‌تواند جایگاه ویژه‌ای در زندگی بشر بازی کند و به شکل انبوه به منازل مردم راه یابد.

از همین رو سایت‌هایی که می‌خواهند در بازار فردا جایگاهی داشته باشند؛ باید کم کم در مورد طراحی سایت با واقعیت مجازی و ایجاد محصولاتی که کاربران بتوانند آنها را از طریق واقعیت مجازی بخوبی ببینند و لمس کنند به شکل جدی فکر کنند.

فروشگاه های اینترنتی آینده قطعا به سمت و سوی استفاده از واقعیت افزوده و واقعیت مجازی خواهند رفت . پیش نیازها و دلایل حرکت به سمت تولید محصولاتی قابل لمس برای کاربران را بشناسیم.

نوشته استفاده از واقعیت مجازی در سایت نزدیکتر از همیشه به واقعیت اولین بار در سئو میر. پدیدار شد.

]]>
https://seomir.ir/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a8%d8%a7-%d9%88%d8%a7%d9%82%d8%b9%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ac%d8%a7%d8%b2%db%8c/feed/ 0
سئو – سئو ارزان – seosaz – سئو کردن سایت – سئو ساز وردپرس https://seomir.ir/seosaz/ https://seomir.ir/seosaz/#respond Tue, 28 Nov 2017 16:22:23 +0000 https://seomir.ir/?p=14874 نوشته سئو – سئو ارزان – seosaz – سئو کردن سایت – سئو ساز وردپرس اولین بار در سئو میر. پدیدار شد.

]]>