,

بیوگرافی کارشناس سئو mir amir – سئو کار و کارشناس تحلیل گوگل

کارشناس سئو سایت

کارشناسان سئو از منظر مقایسه ای

مقایسه کردن دو چیز و آیتم زمان صحیح است که همه شرایط متناسب و مشابه هم باشند . مقایسه کردن نتیجه کار یک کارشناس سئو با نتیجه کار یک سئو کار و کارشناس سئو سایت دیگر در خیلی از موارد صحیح نیست

کارشناس تحلیل گوگل و کارشناس بهینه سازی سایت سئوکار

بصورت کلی وقتی صحبت از یک کارشناس و متخصص سئو به میان میاید اینگونه در ذهن تلاقی میشود که تنها کار یک سئو کار و کارشناس سئو افزایش رنکینگ سایت در موتورهای جستجو میباشد . اصل کار و هدف یک سئوکار و کارشناس سئو سایت همین است ولی برای رسیدن به این هدف بخصوص در کلیدواژه های سخت نیاز به ابزارهای ویژه ای است . حضور موثر در شبکه های اجتماعی , بک لینک گیری از سایت های همکار , ساخت وبلاگ , تولید محتوا و … که همگی اینها در نهایت منجر به افزایش بازدید سایت و افزایش فروش و مشتری میشوند .

سئو کار و کارشناس سئو – کارشناس بهینه سازی سایت seo

آشنایی با mir amir تحلیلگر و محقق گوگل – کارشناس سئو

mir amir نام اختصاری و تخلص اینحقیر در دنیای وب میباشد . من امیر عظیمی هستم هرگز دوست ندارم خودم را یک سئو کار یا کارشناس سئو بنامم و تمام تلاشم یادگیری روزانه و مستمر است تا از علم روز بدور نیافتم .من از سال 1387 تا کنون حدود 7 سال است که بصورت تخصصی بر روی رفتارهای موتور جستجوی گوگل و معیارها و ابزارهای تعیین رنک و رتبه سایت توسط گوگل تحقیق میکنم . تحصیل کرده رشته مهندسی کامپیوتر نیستم و در رشته مهندسی مکانیک تحصیل داشته ام و در سال 1385 از دانشگاه صنعتی مالک اشتر تهران فارغ التحصیل شده ام . اینکه چگونه شد به سمت مبحث بهینه سازی و سئو کشیده شده و اکنون در خدمت شما هستم داستان مفسلی دارد . به اختصار عرض میکنم که در سال 1387 وقتی یک وبلاگ ساخته بودم و در گوگل دنبال وبلاگم میگشتم مشاهده کردم که فقط صرف فعالیت و نوشتن مطالب زیاد نمیتواند باعث رسیدن وبلاگم به صفحه اول گوگل شود. از آنجا علاقه مند شدم و چون با الگوریتم آنموقع گوگل رسیدن به صفحه اول کار راحتری بود موفق شدم اولین وبلاگم را در چند کلید واژه به صفحه اول برسانم و همان شد انگیزه من چون از این کار لذت زیادی میبردم . آنموقع در شرکت سازه گستر سایپا و به عنوان کارشناس کنترل کیفی قطعات خود مشغول به کار بودم . بعد از دوسال من دیگر کارمند جایی نبودم و نزدیک به 50 وبلاگ داشتم که بصورت تجاری و عمدتا برای کلیدواژه های دکوراسیون و مبلمان بودند را داشتم . از این طریق کار میگرفتم و به شرکت های خدمات دکوراسیون اداری میدادم . الان حدود 3 سال است که شرکت تخصصی در خصوص خدمات سئو ایجاد کرده ام و مشغول ادامه آموزش و ارائه خدمت به سایت ها و شرکت های مختلف هستم . در حال حاضر خودم بیش از 500 سایت و وبلاگ با پیج رنک 0و 1 و 2 و 3 دارم که عمدتا به عنوان بک لینک از آنها سود میگیرم و جزئی از ابزار کارم میباشند . همچنین بصورت مستقیم سایت 60 شرکت مختلف را هم خدمات دهی میکنم . لازم به ذکر است من 35 سال دارم و متولد سال 1360 میباشم

سئوکار به چه کسی گفته میشود

سئوکار به کسی اطلاق میشود که مسلط به علم روز بهینه سازی وبسایت میباشد و میتواند محتوا و ساختار یک سایت را بنحوی بهینه سازی و اپتیمایز کند که توسط موتورهای جستجوگر بدرستی و سرعت ایندکس شده و در نتیجه سایت به صفحه اول نتایج گوگل یا سایر موتورهای جستجو برسد . این تعریف و شمای کلی از کلمه سئوکار یا کارشناس سئو بود ولی در دل این معنی دنیایی از معانی بسیار پیچیده وجود دارد که میتوان گفت که تعریف فوق حتی یک درصد از حق مطلب را در مورد یک کارشناس سئوکار بیان نمیکند

تعرفه های بهینه سازی سایت شرکت های سئوکار

بودجه سئو و تعرفه خدمات سئو را از چندین شرکت سئو و سئو کار بخواهید و تعیین کنید و مشخص کنید قصد دارید چه میزان برای خدمات سئو سایت هزینه کنید این نقطه شروعی حیاتی است که شما در زمان جست و جو می‌توانید بکار گیرید. اگر انتظار دارید زیر ۵۰۰ هزار تومان در ماه خرج کنید، تعداد کمی از شرکت ها مایل خواهند بود با خدمات سئو سایت شما کار کنند و بهتر است با همان سئو کار های همسایه خود کار کنید. خدمات سئو سایت بین یک تا ۵ میلیون تومان باعث می شود بودجه سئو سایت شما  شما انتخاب های بهتری داشته باشید.خدمات سئو سایت بسته به هزینه ای که شما ارائه خواهید کرد، شرکت های بزرگتری نیز تمایل همکاری به شما خواهند داشت. البته تعیین بودجه لازم برای هماهنگ کردن فعالیت های شما بسیار مهم است. و در ضمن همکاری با شرکت بزرگتر همیشه به معنای عملکرد بهتر نیست. ولی بودجه سئو باید معقول باشد.خدمات سئو سایت مطمئنا پاور پوینت یکی از بهترین و ساده ترین ابزارهای موجود است. هر شرکتی می تواند یک پاورپوینت بسازد که باعث می شود شما فکر کنید از خدمات سئو سایت به روز ترین فن آوری ها استفاده کرده و می تواند با استفاده از برنامه های متفاوت فعالیت های شما را بهینه سازی کنند. ( مثل ما  ، البته شخصی که همان ابتدای کار نام بردیم اتفاقا یک کپی از پاور پوینت ما نیز دارد).بنابراین بهتر است شما گول ظاهر این برنامه را نخورید. شما باید از مشتریان قبلی این شرکت سوال هایی پرسیده و نحوه عملکرد خود این شرکت را در موتورهای جست و جو بررسی کنید.

نحوه محاسبه قیمت خدمات یک کارشناس سئو یا سئوکار

تنها نباید به ادعاهای شرکتهای سئوکار بسنده کنید. قیمت سئو و تعرفه خدمات کارشناس سئو شامل موارد بسیار تخصصی و ریزی میباشد.

  • قیمت گذاری خدمات کارشناس سئو بصورت ماهینه

  • قیمت سئو و خدمات سئوکار بر حسب نتیجه و رنک سایت

قیمت سئو و قیمت خدمات سئو سایت تمام شرکت های بهینه سازی وب سایت  و مشاورین، فعالیت و فرمول یکسان ندارند. بعضی تنها می خواهند خدمات سئو سایت کلمات کلیدی و تعیین قیمت انجام دهند. سایرین تبلیغات و متن آنها و حتی صفحه لندینگ نیز برای شما فراهم می کنند و بعضی شرکت ها نیز در تمام عناصر کمپین های شما (مانند کلمات کلیدی، قیمت ها، صفحات لندینگ، تبلیغات متنی، ردیابی، تحلیل و گزارش و غیره) را کنترل خواهند کرد. خدمات سئو سایت شما باید بررسی کنید که الزامات شما چیست و کدام خدمات برای شما الزامی خواهند بود. اگر منابع خاصی نظیر آنها را ندارید بهترین گزینه کسی است که خدمات مجتمعی دارد.

میزان موفقیت یک سئوکار و اندازی گیری بازده کاری کارشناس سئو

برای اندازه گیری ضریب نفوذ و میزان موفقیت سئو کار  ساده‌ترین راه بررسی این مسئله است که آیا در ازای صرف هزینه خود،سئو درآمد و نتیجه کسب کرده‌اید یا خیر. اگر شما از وضعیت پیش از سئو و بعد از آن گزارش واضح داشته باشید، محاسبه چنین مسئله‌ای اصلا سخت نیست. برای اینکه ببیند ROI (اثربخشی سرمایه گذاری) سئوخوبی داشته‌اید یا نه می‌توانید به آمارهای بالا مانند میزان ترافیک خود نگاه کرده و ببینید آیا تغییرات در روند مثبت بوده است یا خیر. اگر بهبود این تغییرات باعث درآمد و سودهی بیشتر شده و شما در رتبه‌های بالاتر قرار گرفته‌اید، سئوپس می‌توانید ادعای موفقیت کرده و بهتر است همکاری سئو با شرکت سئوی خود را ادامه دهید.خدمات سئو سایت روش‌های سئو تغییرات زیادی را از اوایل دهه ۱۹۹۰ تجربه کرده است. سئو سئوی موفق امروزه، بر سئو اساس آگاهی داشتن از به روز رسانی‌های الگوریتم‌ها، نظارت و واکنش به روندهای رتبه بندی موتورهای جست و جو و برداشتن گام‌های مناسب برای مبارزه با اسپم در وب‌سایت شما (از دیدگاه موتورهای جست و جو مانند گوگل) بدست می‌آید. شما باید انتظار داشته باشید که شرکت سئو چنین کاری برای شما انجام دهد و شما نیز باید درک فعالیت‌های آنها و دلیل انجام این فعالیت‌ها را سئو داشته باشید.خدمات سئو سایت بسیاری از  تجارت‌ها در حال حاضر از کمپین‌های بازاریابی با موتور های جستجو استفاده کرده و برای توسعه عملکرد خود بسیار به شرکت‌های خارج از سازمان خود وابسته هستند.بگذریم…..خدمات سئو سایت اکثر کسب و کار‌ها از تجارت الکترونیک بهره نمی‌برند و واقعا بر کمپین‌های اینترنتی تمرکز ندارند. بعد از برگزاری جلسه با مدیران اجرایی، شما باید بررسی کنید که آیا کادر موجود در شرکت توانایی تطابق و انجام دادن فعالیت‌های سئوی شما را دارد یا خیر؟البته بازاریابی با خدمات سئو سایت موتور‌های جست‌وجو یکی از ۱۲ چیزی است شما در کار با این سازمان‌ها باید در نظر بگیرید. شرکت مناسب باید توانایی اداره کردن فعالیت‌های مختلفی را داشته باشد.در نتیجه بسیاری از شرکت‌های امروزه ناچار هستند به شرکت‌های مشاوره بازاریابی مراجعه کرده تا بتوانند سئو کمپین‌های بازاریابی اینترنتی خود را مدیریت کنند. این تصمیم گیری می‌تواند سود زیادی به همراه داشته باشد – البته اگر شرکت مناسب را برای همکاری انتخاب کنید. انتخاب شرکت‌های بد به معنای هدر رفتن زمان و فجایع مالی خواهد بود.اصول کاری را در بالا برای شما توضیح دادم و کمی با بازار سئوی ایران آشنا شدید. قصد دارم در ادامه نکته وار شرکت‌های مورد بحث را شناسایی نمایید و شرکت و پیمانکار مناسب خود را پیدا کنید.  شما می‌توانید با استفاده از ۱۲ نکته زیر، شرکت مناسب را انتخاب کرده و از موفقیت خود اطمینان حاصل کنید:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید