,

ضریب اعتبار سایت – google trust

google trust چیست ؟

گوگل تراست مبحث جدیدی نیست . ولی متاسفانه خیلی از وبسایت های ایرانی و فارسی زبان خیلی در خصوص افزایش گوگل تراست فعالیت نکرده اند . مفهوم خیلی ساده است یعنی ضریب اعتماد گوگل به یک سایت . حال ببینیم معیار اندازه گیری گوگل تراست چیست ؟ مهمترین بارزه گوگل تراست بالای یک سایت را میتوان در پیج رنک آن جستجو کرد ولی این بدان معنی نیست که سایتی با پیج رنک بالا هیچ وقت تراست خود را از دست نمیدهد . یعنی حتی سایت هایی با پیج رانک 3 و 4 هم میتوانند در شرایط خاصی اعتماد گوگل را از دست داده و سقوط کنند .

عوامل افزایش و کاهش google trust

مهمترین آیتم های افزایش گوگل تراست را میتوان در یک چیز خلاصه کرد یوزر فرندلی بودن سایت . یعنی اینکه کاربران از بودن در سایت و ورق زدن آن دلزده نمیشوند . پیج ویو بالا و زمان بیشتر برای هر یوزر میتواند مهمترین عوامل افزایش گوگل تراست باشد . از سوی دیگر بلاک شدن توسط کاربران , buance rate یا ضریب خروج از یک صفحه سایت اگر بالا و بالاتر رود شما در حال از دست دادن تراست گوگل هستید . اهمیت داشتن گوگل تراست بالا در زمانهایی مشخص میشود که به یکباره الگوریتم جدیدی با معیارهای کاملا متفاوت رو میشود .

سئو منفی و رابطه آن با گوگل تراست google trust

حتی الگوریتم نویسان گوگل هم اذعان دارند که تحت شرایط خاصی میتوان از طریق سئو منفی سایتی را پایین کشید . ولی براستی این کار چگونه انجام میگیرد ؟ 2 راه آشنا وجود دارد یکی بک لینک های مضر و هدایت کردن یوزرها از سایت هایی که ارتباطی با ضمینه فعالیت و محتوای سایت شما ندارند و دومی ورود و خروج و بلاک کردن سایت رقیب در مرورگرهای مختلف با آی پی و ایمیل های مختلف… بسیار واضح است که نتیجه حاصل از روش اول و دوم یکی است یعنی افزایش buance rate و کاهش زمان حضور کاربران در سایت که از عوامل اصلی در کاهش گوگل تراست هستند.

راههای افزایش google trust گوگل تراست و مقابله با سئو منفی

یک چیز بیشتر نمی گویم . محتوای مفید و مناسب و یوزر پسند ایجاد کنید , سئو مناسب داشته باشید و نگران نباشید . بگذارید رقبا خودشان را بکشند , سکته کنند , بمیرند و بروند جهنم . هیچ سیلی را با چند سد کوچ نمی توان مهار کرد سیل باشید و بخروشید . موفق باشید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید